Ttnet şikayet

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BSahin29

BSahin29

Üye
    Konu Sahibi
Ttnet şikayet
Benim telefonumdan kablosuz olarak sağladığım hızın yarısını kablolu internetle sağlayamıyorsanız utanmanız gerekir. Bizi ne yerine koyuyorsunuz siz ? Bu yazdıklarınızı bilmediğimi mi zannediyorsunuz ? Uzaklıkmış... Turkcell in dağın başındaki vericisinden daha mı uzaksınız ? Bir kablo ile Turkcell in hızının yarısını sağlayamıyorsanız verdiğimiz 63 Tl ye yazık.Ayda 3 tl verdiğim paket bile sizin 2 katınız utanın !

Sizce bu yazıya ne cevap verecekler ? Söyleyeyim hep aynı şeyleri kopyala yapıştır yapıyorlar "Merkeze uzaksınız" falan diyecekler...

kezban yenge

kezban yenge

Üye
şikayetimvar.com diye bi site var oradan şikayet edebilirsin

BSahin29

BSahin29

Üye
    Konu Sahibi
Etsem de birşeylerin değişeceğini zannetmiyorum.

maxirabit

maxirabit

Üye
Başınızdan geçen olay tanıdık geliyor,çünkü;aynısını zamanında bende yaşadım.Kopmasıymış,gitmesiymiş,kesilmesiymiş,geceleri hızın 1mbt'i bile çıkamamasıymış vs vs olan sorunlar yüzünden en sonunda aboneliğimi iptal etmiştim.8mbt'e kadar diyor,biz zaten 8mbt'e kadar dedik diyor 8mbt'e çıkmazsa sorun bizde bile değil dedikleri oldu.Dedim en sonunda istemiyorum.
Turkcellden internet paketi aldım,yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum ne kopuyor ne gidiyor hızıda zaten ttnet gibi firmadan misli misli güzel:)

BSahin29

BSahin29

Üye
    Konu Sahibi
Aynen de öyle. Superonline geçmeyi yada interneti tamamen kapatmayı düşünüyorum. Resmen kazıklanıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...