ttnet şifremi degiştirmek istiyorum

Konu, 'PC-Donanım Genel' kısmında nightdragon35 tarafından paylaşıldı. Okunma: 36456 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. arkadaşlar ben adsl şifremi degistirmek istiyorum.ama nasıl yapılacagını tam olarak biilmiyorum.(galiba birileri benim kotamı tırtıklıyr bu yüzden)acaba nasıl degiştirebilirim.yardımcı olursanız çok makbule geçer.yardımlarınız için şimdiden teşekürler :)

2. googleye adsl kota yaz sonra oraya gir ve şiferni yaz gir orada şifreyi değiştir var oradan değiştir

3. tesekurerde gungstur ben asıl şeyi soruyordum.modeme kayıtlı olan şifreyi nasıl degişrirebilirim?oradaki sifreyi degiştirecem sonra modemdekini degiştiremeyecegim diye korkuyorum:) birde internetsiz kalacam:)

--------------- Ekleme ---------------

ne olur bi el atıverin yaw:(
  4. modemin kontrol panelini aç muhtemelen 192.168.1.1 dir bulamazsan ağ bağlantısının özelliklerni aç destek kısmında ağ geçidi yazan kısım senin modeminin ip adresidir. sonra modemin paneline girdiğinde senin kullanıcıadın yazar mesela sdadd@ttnet diye altındada şifre kutusu vardır oraya şifreni yaz okeyle tamamdır

not:böyle işlemleri sorarken modemin marka/modelini yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz
  5. tesekurler technour.ne zamandır yapamıyordum degiştirdim sonunda.
  6. bilgilendirme için teşekkürler :oke:
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.