ttnet şifremi degiştirmek istiyorum

Konu, 'PC-Donanım Genel' kısmında nightdragon35 tarafından paylaşıldı. Okunma: 36809 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ttnet şifremi degiştirmek istiyorum

arkadaşlar ben adsl şifremi degistirmek istiyorum.ama nasıl yapılacagını tam olarak biilmiyorum.(galiba birileri benim kotamı tırtıklıyr bu yüzden)acaba nasıl degiştirebilirim.yardımcı olursanız çok makbule geçer.yardımlarınız için şimdiden teşekürler :)

Yazan: nightdragon35
  2. googleye adsl kota yaz sonra oraya gir ve şiferni yaz gir orada şifreyi değiştir var oradan değiştir

3. tesekurerde gungstur ben asıl şeyi soruyordum.modeme kayıtlı olan şifreyi nasıl degişrirebilirim?oradaki sifreyi degiştirecem sonra modemdekini degiştiremeyecegim diye korkuyorum:) birde internetsiz kalacam:)

--------------- Ekleme ---------------

ne olur bi el atıverin yaw:(

4. modemin kontrol panelini aç muhtemelen 192.168.1.1 dir bulamazsan ağ bağlantısının özelliklerni aç destek kısmında ağ geçidi yazan kısım senin modeminin ip adresidir. sonra modemin paneline girdiğinde senin kullanıcıadın yazar mesela sdadd@ttnet diye altındada şifre kutusu vardır oraya şifreni yaz okeyle tamamdır

not:böyle işlemleri sorarken modemin marka/modelini yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz

5. tesekurler technour.ne zamandır yapamıyordum degiştirdim sonunda.

6. bilgilendirme için teşekkürler :oke:

ttnet şifremi degiştirmek istiyorum konusuna benzer içerikler

1. tuş kilidine şifre koymak istiyorum:) ( 23 Ocak 2009 | Symbian Destek )

selam arkadaşlar ben tuş kilidine şifre koymak istiyorum yani birii tuş kilidini açmaya çalışırken şifre sorsun istiyorum. telefonum n70. bazı nokia modellerinde oluyo güvenlik kodu ama n70de yok hangi programla yapabilirim bunu teşekkürler..
  2. r300 açılırken şifre istiyor ( 3 Temmuz 2010 | Sony )

arkadaşlar ben telefonumu açarken bnden kilit güvenlik kodu istiyor bana yardım ederseniz çok sevinirim saolun
  3. Gizlemek ve Şifre Koymak İstiyorum. ( 14 Ağustos 2011 | Symbian^3 Genel )

herkese merhaba Nokia C7 kullanıyorum telefonda bazı şeyleri gızlemek şifre koymak istiyorum birisi telefonu alıyor pat diye mesajlara girebiliyor resimleri görebiliyor bunlara şifre koymak ıstıyorum ben aradım ama bulamadım sis. uzantılı...
  4. wirelesle her bağlanışımda şifre istiyor ( 12 Kasım 2011 | Network, İnternet ve Güvenlik )

merhaba arkadaşlar bende bi wireles kutusu vra bunu pc ye takıp wifiyle internete bağlanıyorum fakat her kutuyu çıkarıp tekrar taktığımda şifreyi yeniden girmem gerekiyo bunu önleyebilir miyim yorumlarınız ve düşünceleriniz için şimdiden teşekkürler
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 13:22:39