Ttnet nasıl iptal ettirebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Ttnet nasıl iptal ettirebilirim?
Arkadaşlar dayımın neti kapattırmak istiyoruz ama daha 2 sene olmadı 1 senesi var ama laptop u sattık nete gerek. Yok kapattırmak. İstesek bize kaça mal olur?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
sözleşmeye bakın orada yazar :oke:

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
tahmini olarak? Şimdi telefon+net bize aylık 80i buluyor

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
güncel

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Arkadaşım bunu müşteri hizmetlerinden başka kimse söyleyemez. Çünkü bir çok ayrıntı var şöyle ki sözleşme karşılığında modemi onlar ücretsiz mi verdi ? Eğer öyleyse modem ücretide faturaya yansıyacak hemde modemin o günkü değeriyle yansır.

Çok kabataslak bir şey gerekirse en az 120 TL en çokta 250-300 TL arası birşey gelir. Ama tekrar söylüyorum asla bu söylediklerime güvenerek iş yapma müşteri hizmetleriyle görüş.

HakaN-06

HakaN-06

Üye
2 yil taahhut vermissiniz ve 1 yiliniz kalmis eger iptal ettirirseniz 1 yilin parasini ve aldiysaniz modemin parasini odersiniz diye biliyorum

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
o zaman hiç gerek yok yani iptal ettirmeye yinede görüşürüm yarın. Peki diyelim ki iptal işleminden vazgeçtim sınırsız paketten 4 gb kotali geçebilir miyiz?
Laptop u sattık bir xperia s ve samsung galaxy s2 var. Ikimizdede Avea 1 gb net var. Sanırım 4 gb dolduramaz o iki cihaz hd oyun indirmezsek

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
o zaman hiç gerek yok yani iptal ettirmeye yinede görüşürüm yarın. Peki diyelim ki iptal işleminden vazgeçtim sınırsız paketten 4 gb kotali geçebilir miyiz?
Laptop u sattık bir xperia s ve samsung galaxy s2 var. Ikimizdede Avea 1 gb net var. Sanırım 4 gb dolduramaz o iki cihaz hd oyun indirmezsek

Yine emin olmamakla birlikte şunu söyleyebilirim. Normal paketinizden daha düşük bir pakete geçerken cezai şart yine uygulanıyor. Yani siz cezadan kaçıyorsanız bunun pek anlamı olmayacaktır.

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Yine emin olmamakla birlikte şunu söyleyebilirim. Normal paketinizden daha düşük bir pakete geçerken cezai şart yine uygulanıyor. Yani siz cezadan kaçıyorsanız bunun pek anlamı olmayacaktır.

anladım teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt