TTNET bağlantısını nasıl iptal ettiriyoruz ??

Konu, 'TTNET' kısmında Topal Sinek tarafından paylaşıldı. Okunma: 15654 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. TTNET bağlantısını nasıl iptal ettiriyoruz ??

Evet konuda ki soru geçerlidir TTNET bağlantısını nasıl iptal ettireceğiz ???

Yazan: Topal Sinek
  2. Mutlaka kimlik ile gitmelisiniz kimlik fotokopisi alabiliyorlar birde ttnet iptal formu doldurularak o ana kadar olan borç ödeniyor ve işlem tamamlanıyor.:oke:

3. ama 2yıl taahhütün varsa yada taahhütün dolmadıysa bu işlemi yapamassın bilgin olsun.

TTNET bağlantısını nasıl iptal ettiriyoruz ?? konusuna benzer içerikler

1. yerel ağ bağlantısını nasıl kurcam? ( 24 Ocak 2011 | Network, İnternet ve Güvenlik )

arkadaşlar ben pc ye yeni format attım ama ağ bağlantılarımı açtım içinde hiçbir şey yok.internete bağlanamıyorum.nasıl bağlancam bi yardım eder misiniz?internet kablosunu takıyorum ama internete girmiyor.
  2. TTnet 2 ay bedava internetin iptali ( 18 Ağustos 2011 | TTNET )

ttnet 2 ay bedava inter paketinin iptali,ttnet 2 ay bedava internet nasıl iptal edilit,ttnet iki ay bedava net kampanyasının iptali hakkında bilgi,ttnet iki ay internet denemesi nasıl iptal edilir,ttnet internet iptali şartları TTnet'in son...
  3. Badoo İptali Nasıl Yapılır ( 5 Mart 2012 | Diğer Sosyal Ağlar )

Badoo İptali Badoo İptali Nasıl Yapılır Bilgi Badoo Nasıl İptal Edebilirim Badoo İptali Nasıl Yapılır Badoo sitesine direk giriş yapıyorsunuz yani mail adresini ve şifresinizi girip giriş yapıyorsunuz. Daha sonra sağ üst köşede Çıkış'ın...
  4. Ttnet nasıl iptal ettirebilirim? ( 28 Haziran 2012 | TTNET )

Arkadaşlar dayımın neti kapattırmak istiyoruz ama daha 2 sene olmadı 1 senesi var ama laptop u sattık nete gerek. Yok kapattırmak. İstesek bize kaça mal olur?
  5. TTNET Modem Nasıl Kurulur? ( 20 Şubat 2014 | TTNET )

Sizin için hazırladığımız kapsamlı ADSL modem rehberinden faydalanın: TTNET'ten temin edebileceğiniz ADSL modemlerin özelliklerini inceleyin ve modeminizle ilgili satış sonrası destek alın. TTNET'in sağlamakta olduğu ADSL hizmetinden yararlanmak...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 11:40:29