Ttnet adsl kota ?

Sponsorlu Bağlantılar

by_fatixx

by_fatixx

Üye
    Konu Sahibi
Ttnet adsl kota ?
arkadaşlar çok sinir bozucu bir şeyle karşı karşıyayım.bu ay hiç bir şey indirmediğim halde 6 gb olmuş.Şifre mi sürekli değiştiriyorum birinin hattımı kullanması imkansız trojan vb virüs de yemiyrum hergğn kontrol ediyorum.Lütfen tv radyo dnleme yapma felan da yazmayın izlemiyoru video dahi izlemiyorum izlesemde çok az toplasan 1 saati geçmez sadece sitelerde geziyorum yine aşıyorum yine aşıyorum.eziklik dönemlerimde olmuyodu geçmiyordum.Acaba ozamanlar IE (internet exlerer9 kullanıyodum ve antivirüs kaspersky vardı.Şimdi opera ve avast ar arasırada chrome kullanıyorum acaba bunlarla bir ilgisi olabilirmi.Artık kapatıcam yeter sürekli giriyo.Digitürk alıcam hiç deilse maç keyfimiz olur.Acaba bu avas sürekli bir şeyler indiiyo onlardan fazla geliyo olmasın bana bir antivirüs söyleyin sınırlı ttnet kurbanı arkadaşlarımda bende ona göre bir şey yapim yeter artık bu kadar.

2 ay kaldısözleşeinin bitmesine serbest kalmamm kapattırcam bu neya sürekli kamçılanıyorum yok indirsem içim gam yemicek ama yaptığım bir şey de yok hani.

Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın 1 ay toplamında toplam izlediğim süre taş çatlasa 1 saat dri demek istedim

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Günde 1 saat videomu izliyorsunuz ? Kotanın aşmasına Bu yeterli bence...

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Dostum internet üzerinden bir maç izlendiği zaman bilgisayara yaklaşık olarak 600 MB veri depolanır...Yani 600 MB civarı kota gidiyor...1 maç için 600 MB kota gidiyorsa ki bu 90 dakikaya eşit , sen 1 saat video izlediğin zaman en azından 400-500 MB kota gidiyor...Sonucu kendin hesapla...

Üst Alt