TTNET ADSL Faturalarınızı Kredi Kartınız ile Online Ödeyin!

Konu, 'TTNET' kısmında tksharmely tarafından paylaşıldı. Okunma: 54239 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. TTNET ADSL Faturalarınızı Kredi Kartınız ile Online Ödeyin!

TTNET // Faturanızı Hemen Ödeyin

TTNET // Ana Sayfa adresinden ulaşılabilen TTNET web sitesinden, artık ttnet kullanıcıları hizmet numaralarını girerek faturalarını kredi kartlarıyla ödeyebilirler.

Fatura ödemelerinizi Visa veya Mastercard kredi kartlarınız ile yapabilirsiniz. Günlük mutabakat işlemleri 23:50 ile 00:10 saatleri arasında yapıldığından, bu saatler arasında fatura ödemeleri yapılamamaktadır.

Yazan: tksharmely
    palaska2525, birdost50 ve celilcemre bunu beğendi.

TTNET ADSL Faturalarınızı Kredi Kartınız ile Online Ödeyin! konusuna benzer içerikler

1. TTNet ile PTT Anlaştı! ADSL Satacak ( 15 Aralık 2007 | Network, İnternet ve Güvenlik )

TTNet ile PTT Anlaştı! ADSL Satacak PTT merkezlerinin TTNet ADSL satışı yapabilmesine yönelik olarak, PTT Genel Müdürlüğü ile TTNet arasında protokol imzalandı. Hilton Oteli’nde düzenlenen protokol imza töreninde konuşan Ulaştırma...
  2. kredi kartı ile bana ürün alacak ( 18 Kasım 2009 | Webmaster )

arkadaşlar benim kredi kartım yok gittigidiyor'dan bir ürün almam gerekiyor siz benim yerime ürünü alın bende size bankadan havale ile ödeme yapayım var mı böyle iyi bir kişilik :D ? Kaynak ...
  3. BonusluAvea ile Kredi Kartı Telefona Girdi !... ( 11 Aralık 2010 | Sıcak Fırsatlar )

Avea ve Garanti'den dünyada bir ilk! Artık Avea hatlı cep telefonunuzu kredi kartı yerine kullanabilirsiniz. BonusluAvea'nızı alın. Alışverişte çağı yakalayın... BonusluAvea başvurusu yapabileceğiniz Avea bayileri için: Avea Kampanya...
  4. Ttnet 3g wınn faturam :( ( 8 Ocak 2011 | Avea Servisleri / 3G )

Selam arkadaşlar. Ben Ttnet'ten laptop aldım ve yanında bana ttnet 3g wın hediye ettiler. İlk 6 ay ücretsizdi. Ben o gündür aldığımından beri hergün olmasa bile aradaa wın'ı kullanırdım. Bugün avea'dan bana fatura geldi tam 464 Tl'iki. Gördüğümde...
  5. kredi kartı ile uygulama satın alan varmı ( 22 Mart 2013 | Windows Phone Genel )

arkadaslar daha önce kıredi kartı ile uygulama almadım aspalt 7 oyununu almaya calısıyorum sürekli sorun yasıyorum bilen arkadaslar lutfen yardım edin kartım +bonus bu sorunu yasayan arkadaslar varmı
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 17:16:55