ttnet 6 ay 14tl!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stainless steel

stainless steel

Üye
    Konu Sahibi
ttnet 6 ay 14tl!
arkadaşlar bugün annemi aramışlar ttneti 6 ay 14tl den kulanacakmışız diye postaya vermışler bir zarf imzalayacakmışız diye arkadaşlar korkuyorum şimdi o göderecekleri evrağı imzalayalımmı ne yapalım gene bizi 2 sene tahatutleyeceklermi yoksa esastan 6 ay 14 tlmi ödeyeceğiz yardımlarınızı bekliyorum.:hmmm

• Beğen
Tepkiler: ramazan başkan

mete_bey

Üye
Allah TTNET'in belasını versin.

Lacrymosa

Üye
Sakın imzalamayın. 2 yıl taahüd yenileniyor. 2 yıl daha size kitliyorlar. 6 aydan sonra fatura yükseliyor. Bize yaptılar sakın siz düşmeyin bu tuzağa.

stainless steel

stainless steel

Üye
    Konu Sahibi
en iyisi iptal ettireyimde kurtulurum o zaman bu sömürgeden.

buketcik

buketcik

Üye
ucuzmuş

BiberDolması

BiberDolması

Üye
sadece sömürü ..Tavsiyte etmiyorum !

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
İlk 6 ay 14 TL ye kullanıcaksın interneti sonra tarifenin gerçek fiyatı ile ödeyeceksin. Bu kampanyadan 2 yıllık sözleşmeyi imzalıyacaksın ve kampanya bittiğinde tarifenin normal fiyatından ödeyeceksin.ilk 6 ay kullanırım sonra kapattırırım diye düşünme çünkü kapattırmak istediğinde verdikleri ücretsiz modem fiyatı + 6 ay boyunca kullandığın indirimin fiyatını istiyorlar :)

Bilgiyi ben verdim gerisi sana kalmış :)

pampilo

Üye
TTNET resmi soyguncu. Sahtekar bunlar.

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Bu devirde hangisi değil ki :ehe

vic353

vic353

Üye
allahın belası tt neti kapattırmak için 2 hafta uğraştım ve hiç kullanmadığım halde fazladan 1 ay fatura geldi geç kapandığı için

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
:ehe Bunların yaşanacağı sözleşmede yazıyor zaten :D

MetQ7

MetQ7

Üye
En dandik internete avrupanın en pahalı parasını ödüyoruz.Türk telekomun binasını taşlayalım bende gözdağı amaçlı:ehe

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
devran_34

devran_34

Üye
hadi beyler soldan bastan say gönüllüleri 1. ben :)

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
2 ben :ehe
Konuyu dağıtmayalım :nono:

.BlueTR

.BlueTR

Üye
bizim kurtulmak için daha 1 yıl kalmamız gerekiyo yoksa taahüd parasını çıkarcak
TTnet i kınıyorum:kotu:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt