TSK'nın Hangi Bölümünde Görev Yapmak İsterdiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

TSK'nın hangi bölümünde çalışamak isterdiniz?

• Kara Kuvverleri

• Deniz Kuvvetleri

• Hava Kuvvetleri

• Hiçbiri

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Türk-X

Türk-X

Üye
    Konu Sahibi
TSK'nın Hangi Bölümünde Görev Yapmak İsterdiniz?
Soru açık arkadaşlar hangi bölümünde görev yapardınız ve o bölümü neden seçerdiniz yorum olarak yazarsanız sevinirim. :)

Subay olmak istiyorum ama internette açık bi metin bulamadım bilgi sahibi olan varmı?

Yönetici tarafından düzenlendi:

mrzstyl

mrzstyl

Üye
hava kuvvetleri iyi olurdu savaşın direk içinde değilde üzerinden bombalayarak iş bitirici olmak ama son zamanda düşen f4 uçakları beni biraz tedirgin eder...:hmmm

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
kara kuvvetleri --> istihbarat

• Beğen
Tepkiler: mrzstyl
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Donanma

SHS

SHS

Üye
Gata da bi görev versinler :)

yusufucan

yusufucan

Üye
Hava kuvv.

mrzstyl

mrzstyl

Üye

burada biraz bilgi veriyor

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
En rahatı havadır. Sıkıdır ama sıkıya gelemiyorsan orduya katılmayacaksın. Kurallara uyarsan en temizi odur.
Ondan sonra deniz gelir.
Kara da en gebeşidir.
Karaya giriyorsan(kalıyorsan demek daha doğru zira diğerleri olmayınca karaya kalırsın), olabildiğince destek birliklerinde kalmak lazım. Levazımdır istihbarattır bakımdır... Ters bir yere düşmezsen yatıştır oralar.
Onlar olmazsa tankçıdır topçudur muhabere kısımlarına gir. Buradaki son seçeneğin komando olsun...
Süzgecin en üstünde kalan kayalar da piyadedir. Piyade (meali:müsellim --> yaya) olacağına girme daha iyi... Ordunun bağırsaklarıdır. Atsan atılmaz satsan satılmaz. Onsuz olmaz ama pis yerdir. Savaşta en kolay harcanan, en önde giden, ilk ölendir.

• Beğen
Tepkiler: Weewoo, Susuzbedevi, Türk-X ve 1 kişi daha
zombaka

zombaka

Üye
Genel kurmay başkanı

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Naval Forces !

Susuzbedevi

Susuzbedevi