Tristar TS900

Konu, 'Diğer Çin Üretimi Telefonlar' kısmında BenimWebim tarafından paylaşıldı. Okunma: 1136 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tristar TS900

Arkadaşlar merhaba, Tristar TS900 model telefonum var dokunmatikte problem yaşıyorum, tıkladığımın solundaki çalışıyor daima bu yazılımsal bir sorun sizce nasıl düzeltebilrim ? Fabrika ayarları işe yarar mı ? Fabrika ayarları şifremi bilmiyorum bilen varsa paylaşabilir mi

Yazan: BenimWebim

Tristar TS900 konusuna benzer içerikler

1. Tristar yardım ( 8 Temmuz 2010 | Trident )

Bende tristar ts-710 var tridentin wt 7 siyle aynı ve bilindiği üzere nokia e-71 in çakması oluyo bu tel.ler. Şimdi benim tristardan wap-gprs ayarları yapınca wap dan nete giriyo rahatca geziyorum facebook a da wap ın tarayıcı seceneklerinin...
  2. tristar ts 701 firmware güncelleme ( 21 Temmuz 2010 | Diğer Çin Üretimi Telefonlar )

arkadaşlar bende tristar ts 710 model bi telefon var. bunun firmwaresini güncellemek istiyorum. nasıl yapabileeğim hakkında bir fikir sahibi deilim. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
  3. cin malı iphone tristar ts 900 ( 1 Eylül 2010 | Çin Üretimi Telefonlar Genel Paylaşımlar )

bu telefonda internete girdigimde bazı sitelerde(facebook,youtube ...)daha nice sitelere girerken hafıza dolu dior lütfen yardım edin:megafon:
  4. tristar ts 900 almayı düşünüyorum ( 16 Eylül 2010 | Çin Üretimi Cep Telefonları Ön İncelemeleri )

arkadaşlar benim wentto F81 telefonum var 2. el 60 tl e almıştım :=) bi telefon buldum ts 9000 2 haftalık faturası var 2 yıl garantisi var benim telefonum + 170 istiyor alsammı ki acaba bi sorun yaparmıki istedigim her türlü özellik var ama karar...
  5. Tristar TS900 GSM isim kaldırma ( 23 Nisan 2012 | Çin Üretimi Telefonlar Genel Paylaşımlar )

Arkadaşlar Merhaba; IPhone görünümlü Tristar TS900 telefonum var.Ekranda görünen VODAFONE/TURKCELL gibi GSM isimlerini gizlemek istiyorum. *#856633# ile mühendislik ayarlarına girip biraz kurcaladım ama bir sonuca ulaşamadım.Bunu yapabileceğim...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
08 Temmuz 2015 Çarşamba - 7:42:50