Trident wt-2 modeli hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

osmcn725

Üye
    Konu Sahibi
Trident wt-2 modeli hakkında
Arkadaşlar bugün bu telefonu aldım kullanış bakımından 2-3 saat geçmesine rağmen telefona ısındım tek kötü yanı ara menülerin basitliği ve cam. sının çözünürlüğünün az olması...Sorunlarıma gelince...
1.Arkadaşlar wt-2 ile ilgili bir kaç tane jar program buldum hafıza kartına attım yalnız gözükmüyor..
2.opera internet. tarayıcısıyla girdiğim siteler pc deki gibi değil...
3.Videoları izleyemiyorum(net üzerinden olan videoları)
wi-fi ile bağlanıyorum

yenimsin

Üye
1.dokunmatıgı kalıbrasyon ayarı yaparak duzgun hale gelıyor
2.opera mını ayarlarını kalıtelı yap ya da yenı surum 5 ı ındır
3.vıdeo ızleme hakkında bnde cok uzgunum buna care lazım :))

osmcn725

Üye
    Konu Sahibi
Çoğu sorunu özdüm video izleme dışında...Skyfire diye bir tarayıcı buldum yalnız dosyları cab şeklinde nasıl kuracağımı bilmiyorum

ATINALI03

ATINALI03

Üye
cab ları kuramazzsın cunku ısletım sıstemı standart

tolga demirci

Üye
ya bende alcam da
karar veremedim t2 mi t3 mü die sizce hangisi iyidir

--------------- Ekleme ---------------

lütfen bilgi verirmisin

carsi33

Üye
Yha arkadaşlar bende Trident wt2 alacam ama nerde satıldığını bilmiyorum yardım edermisiniz.

temasan53

temasan53

Üye
Yha arkadaşlar bende Trident wt2 alacam ama nerde satıldığını bilmiyorum yardım edermisiniz.

ya bende alcam da
karar veremedim t2 mi t3 mü die sizce hangisi iyidir

Alacaksanız wt3 alın hiçmi hiç sorunu yok ....ama herhangibir sorun yaşarsanız zaten 2 yıl garantili gerisi her marka için geçerli olan şansınıza.....

theyureklicocuk

Üye
wt 2 yada 3 aynı sadece wt3 un arka kapağı beyaz wt2de siyah ama guzel telefon 2side

06aVa60

Üye
arkadaşlar benim trident ile ilgili pek fazla bir bilgim yok ama sizden yardım istiycem...ben trident almaya karar verdim wt modellerini sevdim...wt2 almak istiyorum ama kulaklık girişini sorcaktım standart ipod kulaklığı gibimi?...yoksa ince mi?..yardım ederseniz cok sevinirim...

liefdealtun_

Üye
arkadşalar telefon güzel benimde çok hevesim vardı ı phoette süper neye benziyor diye ama sıkıldım artık büyüklügünden şikayetçiyim interneti süper kamera o kadar iy ideğil ama iyi ben zetmişler ben satmak istiyorum daha basit telefon almak istiyorum sıkıldım internetten msnden felan satın almak isteyen olursa satarım telefon 3 aylık bende kutusu garantisi herşeyi var isteyen olursa söylesin satamazsamda artık dursun problemi yok yani

FK5896

FK5896

Üye
trident wt modellerinde tv izlemek için telefonun anteni var acaba bu gerçrk iphonede de varmı şahsen benim biraz canımı sıkmadı değil yanlışıkla bi kırılsa anten.. :ağlarım:

myste

Üye
kardeş ben de trident wt2 almak istiyorum da telefon da bir sorun yoksa almayı düşünüyorum eğer satacaksan kaça satarsın

kardeş ben de trident wt2 almak istiyorum tel de bi problem yoksa almayı düşünüyorum satacaksan kaça satarsın

kardeş ben de trident wt2 almak istiyorum tel de bi problem yoksa almayı düşünüyorum satacaksan kaça satarsın

FARUKZAFER

Üye
Arkadaşım alma alalı 6 ay oldu dokunmatiği bozuldu bir telefon bu kadar adi olur

Üst Alt