Trident W-T7

Sponsorlu Bağlantılar

Progressivity

Progressivity

Üye
    Konu Sahibi
Trident W-T7
Arkadaşlar Trident W-T7 modeli için görüşleriniz nelerdir ? Eğer bu telefonu alıp kullananlar varsa bizimle izlenimlerini paylaşabilirler mi ?

telefonun + ve - yanları nelerdir ? Java desteği war mı telefonda acaba ?

trades

Üye
merhabalar. ben bu telefondan aldım. ben genel kullanıcıyım. özellikleri benim için o kadar önemli değil. telefon işletim sisteminden olsa gerek biraz ağır çalışıyor yada ben sürekli klasik telefonlardan kullandığımdam bana öyle geliyor. genel olarak işletim sistemi hakkında bir bilgi bulunmamakta. neler yükenip yüklenemeyeceği konusunda bir bilgi bulamadım.ama çift hat olması benim şu anda işimi görüyor.kullanma klavuzuda ürün için yeterli değil. basit bir yapıya sahip yüzeysel geçilmiş konular.elektronik aletlerde benim açımdan biraz şans işi gibi görünüyor. şimdilik bir problem yok.görüntü olarakta şık bir yapıya sahip.

yeşilgözlü123x

Üye
bu telefonda 3g warmı?kullanan ark.cevap yazın birde program calıştırıyormu? lütfen yardım

trades

Üye
bu telefonda 3 g yok. bildiğim kadarıylada piyasada mevcut olan çin malı telefonlarda bu özellik bulunmamakta. java tabanlı programlar yüklü geliyor msn vb ben aldığımda içimnde bazı oyunlar bulunmakta. ama nasıl çalıştığı konusunda başarılı olamadım...

Progressivity

Progressivity

Üye
    Konu Sahibi
W-T9 modelinide piyasa sürdü sonunda trident ama sürmekle olmaz bu iş hadi wireless özelliği kazandırdılar ama 3g hala eksik ayrıca işletim sisteminide düzeltmeleri gerek telefonu inceleme şansım oldu parasının hakkını veriyor ama beklentiler çok olmamalı

yagmurum881

Üye
w t7 lere tema yükleyen varmı aranızda arkadaslar ?

mcspown

Üye
üzerindeki q klavye herşeye bedel....kullanıyorum ve henüz bir sıkıntısını yaşamadım...wireless özelliği de süper avantajlar sağlıyor...zayıf sinyalle bile msn,facebook gibi sitelere girip hesabıma bakabiliyorum çok rahat şekilde...opera ile de kafana göre geziniyorsun...:D

-wolverine-

Üye
sakın alma kardeş tridenten uzak dur hatta 100 m yaklaşma bak ben aldım 3. günde intihar etmeyi düşündüm hemen bozuluyor.aldın mı nokia samsung LG falan al ama sakın çin malı tel alma

78erhan78

Üye
Arkadaşım sana söyliyeyim çok yanlış düşünüyorsun trident bozulur alma deyipte piyasayı kirletme telefon java tabanlı flash ıceriği yok tv radio wireles vs bu para ıle yanı 269 tl ıle alınacak bence en karızma teefon ama klavyesı hakkında benden olumsuz alır cunku parmaklar kucuk ınce olmaı lazım yanı bayana gore belkı ama onun harıcınde 3g kesınlıkle yok ama yavastan onlarda 3 g ye yayk uyduruyorlar 1-2 modelınde vardı benden 10 uzerınden 8 alır hadı hayırlı ugurlu olsun n97 nın cakmasını yapmıslar ınanırmısın gercegıncen daha kalıte hayret bıseyyy pıyasayı costurdular bu arada trıdent sadece bır markadar telefonları onlar uretmez sadece telefona adını basıp satar bu dıger markalar ıcınde gecerlıdır cınte ıthal edılıp burda satılıyor garantılerınde suphem var ılgılenrlermı bılmem burda fırmaayı kotulemek ıstemıyorum kamre konusuna gelırse cınlıler sıktı artık vga dan barı 2 mp gexseler hepsinde vga 5 mp yazan bıleee

FaNTaSTiCaS

Üye
arkadaslar ben de trident kullaniyorum we memnunum klavyesine ilk basta alicamadim ama sonra iyi alistim.. wifi ozelligi super 3d java disinda tum javalari calistiriyor. tv ozelligi var bluetooth u da baya hizli ben cok memnunum hareket sensoru de var. tabki bi nokia kadar ii deil ama yine de yeterli benim icin bi eksik yani 1 gb dan fazla hafiza karti almiyor.. tv den radyodan kayit yapior. bir tane onde bir tane arkada kamerasi var ama 3g si yok.

Kankavio

Üye
arkadaslar bende wt7 aldım yardımcı olabılcek arkadaslar var mı her konuda yardıma acıgm

memMmet

Üye
almayın
trıdent almayın
:) hatta cın malı hıcbır tel almayın paraya yazık

simadoma

Üye
telefonu biçimlendirdim *#7370# bunu w-t7 de denedim telefon hafızasını silmek için ama her seferinde hazır değil diye bir mesaj geliyor yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar telefon hafızası virüs kaptı format atmam gerekiyor biçimlendirme virüsü silmiyor yani hiç fayda etmiyor bir kod falan varsa yada bir program tavsiye ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

furkantel

Üye
aibicim sen alacaksann trident wt7 değil trident wt3 al hem dokunmatiğide çok süper almassan pişman olursun ben şu anda kullanıyorum özelliklerini biraz sayıyımm barii tvsi var wifisi var radyosu var 2.0mp kamerarsı var ama kamaradan memnun kalmaya bilirsinn internete girdiğimdeee internet çok hızlı çalışıyor bence almassan pişman olursun demedi demeee

Davuttunga

Davuttunga

Üye
Ya bende uzun süredir W-T7 kullanıyorum bide tema we oyun atabilsem daha iyi olcaak bana yardım edebilır mısınızz ?

silenthill

Üye
Arkadaşlar artık şu "ÇİN MALI" ibaresinden bıkkınlık geldi gerçekten. Piyasada çin malı olmayan ne var ki? sony, philips, samsung, vs vs vs... Tüm "orijinal" dediğimiz bu ürünlerin bile %80 i zaten çin malı. Ürünlerin ucuz ve kalitesiz olması çin malı olmasından değil, uzun yıllardır çinlilerin üst tabaka için ürettikleri pahalı malzemeli ve gösterişli ürünlere alternatif olarak orta kesime yönelik ürünler üretmesinden kaynaklanmaktadır. Ne kadar ekmek o kadar köfte.
Evinizde kullandığınız en kaliteli laptop, televizyon, bilgisayar vs. Bir açın bakalım içini. Neredeyse tüm parçaları çin malı. Çin malı kalitesiz değildir. Paranız kadar kalite satın alıyorsunuz. Durum bundan ibaret...
Amaç ihtiyacınıza göre ürün satın almak olmalı.

dr_house_birhan

Üye
W-T7 kullanıyorum 3G-TV-RADYO-MP3-MP4-CIFT HAT-WIFI var anı yok yok.

Üst Alt