Trident w-t5

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muspeh06

Üye
    Konu Sahibi
Trident w-t5
Selam arkadaşlar ben geçen hafta trident w-t5 aldım 370 tl ye. Memnunum ama alalı 1 hafta oldu arka kapagın dış yüzeyi soyulmaya başladı çok şaşırdım. acaba w-t5 i olan var mı başka arka kapağı soyuldu mu merak ediyorum?
Maxicep.com - Trıdent androıd w-t5
birde maille teknik servise sordum telefonunun özelliklerini alttaki degerleri gönderdiler

hayvan

hayvan

Üye
ilave bilgi servis 10.3 flash üzerinde çalışıyormuş.güncelleme yapacaklarmış.maile beş dakika da cevap geldi.
cnnturk un canlı yayını izleyebiliyorum sbp tv miydi neydi orada trt kanalları var izleyebiliyorum .anadolu ajansının videolarını izleyebiliyorum.
facebook izlesene youtube gibi siteleri izleyebiliyorum.
soyulan kapağı bir tasa kolonya döküp bir gün beklettim.üzerindeki o zar kabardı ve dokunuca hepsi döküldü.şimdi arka kapak simsiyah çok güzel.
fiyatı 400 tl wifi navigasyon android market dokunmatik ekran gerçekten sorunsuz.telefonda led ışığı yok.bunun için gelen mesaj mail gibi şeyleri hatırlatması için missed flasher isimli programı yükleyin.başka bir ilave programa gerek bile yok.

muspeh06

Üye
    Konu Sahibi
10.3 güncellemesi 1 ay oldu hala yok. nasıl güncelleme anlayamadım:(

mogola

Üye
bu ne günçellemesi andriod mi yoksa telefon flash güncellemesi mi bende wt3 var güncelleme yapabilir miyim ?

okeane3110c

okeane3110c

Üye
aynen android tridentler için seninki java tabalı sadeceolmaz

Ekremşanti

Ekremşanti

Üye
wt5 almak isterim..... merak ettiklerim konusunda yardımedermisiniz...

Android Market ücretlimi.... yani iphone app store gibi kredi kartı filan isitoyr mu ??

Dokunmatik iyimi ??

Birde Ekran Görüntüsünü paylaşabilirmisiniz ???

Bu Pazartesi alacağızda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt