Trident W-t5 Android Uyduya bağlanma

Konu, 'Android Genel' kısmında muspeh06 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1456 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Trident W-t5 Android Uyduya bağlanma

slm arkadaslar bende Trident W-t5 Android telefon var ne yaptıysam GPS ile uyduya bağlanamadım bağlanabilen var mı acaba:)

Yazan: muspeh06
  2. ilkbaşlar bende hiç bağlanamadım ilk bağlantı için gps ve apgs yi açıyorsun uyduları bulduktan sonra agpsyi kapatıp sadece gps yi açık konumuna getiriyorsun bağlanıyor.... mesela benim trident w-t5 sendekinin aynısı 10 saniye kadar sürmüyo bağlantısı hemen bağlanıyor

telefonun kamerasınından ve flash player desteklemediği için tek bu yanlarından memnun değilim

3. [h=2]wt5 trident[/h]

ilkbaşlar bende hiç bağlanamadım ilk bağlantı için gps ve apgs yi açıyorsun uyduları bulduktan sonra agpsyi kapatıp sadece gps yi açık konumuna getiriyorsun bağlanıyor.... mesela benim trident w-t5 sendekinin aynısı 10 saniye kadar sürmüyo bağlantısı hemen bağlanıyor

telefonun kamerasınından ve flash player desteklemediği için tek bu yanlarından memnun değilim​

Trident W-t5 Android Uyduya bağlanma konusuna benzer içerikler

1. Trident w-t5 ( 8 Haziran 2011 | Trident )

Selam arkadaşlar ben geçen hafta trident w-t5 aldım 370 tl ye. Memnunum ama alalı 1 hafta oldu arka kapagın dış yüzeyi soyulmaya başladı çok şaşırdım. acaba w-t5 i olan var mı başka arka kapağı soyuldu mu merak ediyorum? Maxicep.com - Trıdent...
  2. Trident w-t5 room ( 21 Haziran 2011 | Android Genel )

benim trident w-t5 android 2.2 froyo telefonum var fakat bu telefona bir türlü adobe flash yükleyemedim. room yapsam yükleyebilirmiyim acaba. birde nasıl room yapabilirim. yardımcı olacak var mı ACABA şimdiden tesekkurler.
  3. Trident w-t5 android için pc suit ( 11 Temmuz 2011 | Trident )

selam arkadaşlar Trident w-t5 android için pc suit arıyorum bilen varsa ekleyebilirmi:)
  4. Trident W-t5 Android Uyduya bağlanma ( 22 Temmuz 2011 | Trident )

slm arkadaslar bende Trident W-t5 Android telefon var ne yaptıysam GPS ile uyduya bağlanamadım bağlanabilen var mı acaba:)
  5. trident w-t5 androıd 2.2 ( 12 Ağustos 2011 | Cep Telefonları Genel )

işte trident w-t5 in özellikleri şöyle 3.2 mp kamera Flash video çekimi Adobe flash 10.1 desteği Wifi Gprs edge A gps desteği Bluetoot Abdroıd 2.2 froyo 3.5 inç ekran Dual sim 32gbmikro sd desteği Fm radyo Kapasitif dokunmatik ekran...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 15:03:03