1. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

Trident W-t5 Android Uyduya bağlanma

• 22 Temmuz 2011
  • 1523 Okunma
  • 2 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. slm arkadaslar bende Trident W-t5 Android telefon var ne yaptıysam GPS ile uyduya bağlanamadım bağlanabilen var mı acaba:)

2. ilkbaşlar bende hiç bağlanamadım ilk bağlantı için gps ve apgs yi açıyorsun uyduları bulduktan sonra agpsyi kapatıp sadece gps yi açık konumuna getiriyorsun bağlanıyor.... mesela benim trident w-t5 sendekinin aynısı 10 saniye kadar sürmüyo bağlantısı hemen bağlanıyor

telefonun kamerasınından ve flash player desteklemediği için tek bu yanlarından memnun değilim

3. [h=2]wt5 trident[/h]
    ilkbaşlar bende hiç bağlanamadım ilk bağlantı için gps ve apgs yi açıyorsun uyduları bulduktan sonra agpsyi kapatıp sadece gps yi açık konumuna getiriyorsun bağlanıyor.... mesela benim trident w-t5 sendekinin aynısı 10 saniye kadar sürmüyo bağlantısı hemen bağlanıyor

telefonun kamerasınından ve flash player desteklemediği için tek bu yanlarından memnun değilim​

Yüklüyor...