Trident W-T1

Sponsorlu Bağlantılar

maksatli

Üye
dostum trident in kendi pazarlama sayfasında destek bölümü var orda dosyalar mevcut hangi operatörü kullanıyosan ordan indirip telefona attınca ayarların yapılıo biliyondur belki ama bide wi-fi girme yolu var oda ücretsiz oluo

sgol

Üye
Arkadaşlar ben bu trident wt-1 model telefonu aldım ancak wifi yi kullanamıyorum desdeklemeyen scripler var hatası veriyor yardımcı olabilecek varmı içinizde?

gunayxxxx

Üye
arkadaslar triden wt 1 var bende msn e girmek istediğimde kullanıcı adımı ve sifremi yazıyorum gir diyorum ama çince yazılar cıkıyo karsıma.acaba msn surumumu uyumlu deil. yeni msn surumunu nasıl indirebilirim.bu arada facebook turkcellde ücretsiz aksamdan beri giriyorum kontur gitmiyo

hgurbuz78

hgurbuz78

Üye
300 tl ye bunu alacağıma 450 verip general mobile dstl1 alırım

valla haklısın aslında android 1.6 sürümü ile DSTL 1 çok daha başarılı oldu ama ondada msn programı bide nedense anlamadığım bir şekilde kafama takılan TV özelliği yok :) kendi kendime soruyorum TV şartmı değilmi diye? kararsız kaldım Triden W-T2 yada W-T3 mü yoksa General Mobile DSTL 1 mi???

merolve

Üye
bende trident w-t1 var 1 aydır kullanıyorum simdilik bir sorun yok kamerası berbat ama diger özellikleri bu açığı kapatıyor tavsiye ederım arkadaslar

diegoForlan12

diegoForlan12

Üye
teli yeni almıştım ilk hafta ekranda iz ve kendi kendine kapanma sorunu çıktı garantiye yolladım geldi yine kapanıyo baştan sağma iş yapıyolar teli daha dün aldım garantiden ne biçim iş bu yha

ahey ahey lili

Üye
benim telefonum. kulanmak biraz sabır istiyo. ekranın altında bir sıvı var o sıvı sayesinde telefon dokunmatik oluyo. ekrana yüklenmezsen sakin sakin kullanırsan iyi bir telefon.oyun istersen bende var. tabii ki diğer forumlarda da var ama ben indirdim hep virüs bulaştı al telefonu sana oyun atarım. şimdi telefondan daha bi bahsedeyim:
tv özelliği müthiş, kapalı alanda falan iyi çekiyo, facebook, opera mini falan en müthiş özelliği wi-fi. bi düşünsene tatildesin aç wi-fi yi gir internete hemde beleşXD. tek kötü özelliği kamerası ama benim için dert değil kamera zaten kullanmıom. ha haa bide şey var her video dosyasını oynatmıo bi tane dönüştürme programı al gp falan dönüştür.

diegoForlan12

diegoForlan12

Üye
telefonun özlellikleri güzelde işte şu sorunlar çıkmasa süper olucak

alpermacit

Üye
yaklasık 3 aydır kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım sadece dokunmatigine biraz alısmak gerekiyor onun dısında fotograf çekme meraklısı değilseniz telefon çok guzel wireless'ide gayet güzel tavsiye ederim

ramzey122

Üye
Paranıza yazık sakın almayın

kaviça

Üye
arkadaşlar bende tirident w-t1 almak istiyorum tabi sizin yorumlarınız çok önemli alırkende bakıcam bozuk mu bir sorunu var mı diye inş. sağlam çıkar lütfen yardımcı olun lütfenn:)yorumlarınızı bekliyorum...inş. güzel yorumlar olur...:)

kaviça

Üye
ya bir allahın kulu bana cevap veremez mi?size soruyorum ona göre alıcammmmmmmmm:ağlarım:valla ağlıcam şimdi cevappppp (istiyorumm).....

--------------- Ekleme ---------------

ya lütfenn:))

berkocrims

Üye
Bende ALmayı düşünüyorum Ne kAdar Fiyatlarını Bİlen

kaviça

Üye
hiç kimse cevap yazmmıyor ama 200 tl felamm :)):hmmmöyle yaniii:oke:

kurtlar kafesi

Üye
kullanan arkadaşlar bnde almak istiyorum telefonun msj yazarken klavyesi nasıl bi msj atsanız

Üst Alt