trident sakın almayın

Sponsorlu Bağlantılar

nakaratt

Üye
    Konu Sahibi
trident sakın almayın
ben bır ay once arkadasla trident aldık ben wt9 arkadasta wt1 aldı benım telefon yanı wt9 ıkı gun sonra bozuldu ekran gıttı yerıne wt11 aldım ve ınanın arkadasında benımde alarm sorununumuz var sorun degıl aslında bozukkkkkkkkkkkkk o kadar pısmanımkı aldıgıma buda yetmıyormus gıbı aldıgımız ver hıc ılgılenmedı ve bu telefonları cok ıyı dedı aldıgımız yer dogubankta trıdent bayısıydı bozuk oldugunu soyledıgım halde benı ılgılendırmez dedı yazıklar olsun

diegoForlan12

diegoForlan12

Üye
bende aldım wt1 4 kere servise yolladım hiç memnun değilm

ucx

ucx

Üye
Aldığın yere niye gidiyorsun. Gönder garantiye (tabi garantili aldıysan) ;) Trident servis bakımından çok iyidir, telefonu yapamazsa aynen yenisini yollar. Ama anladığım kadarı ile sen kötü satıcıya denk geldin.

Geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: surg3

teomanata

Üye
3 sene önce bosh marka buzdolabı aldım, 2 ay sonra bozuldu, soğutmadı, aldığım yere götürdüm, adamlar abi ben satarım gerisi servisin işi senin iş benimkine dönmüş, aldığın yer hiçbir şekilde ilgilenmiyor, telefon iyi yada kötü ,servisine gönder ilgilenmezler ise yaz, bizim de bilgimiz olsun.

wapturkey

Üye
10 yıldır trident kullanıyorum tkır tıkır :D :D sen telefon kullanmayı bilmiyorsun bence kurs al

taner79tr

taner79tr

Üye
EWET ARKADAŞLAR BENDE DE W-T11 MODELİ VAR.. NE Wİ-Fİ'si NEDE GPRS ÜZEREİNDEN İNTERMNET BAĞLANTISI VAR. BÜTÜN AYARLAR TAM AMA FALİYET YOK. SERVİSİNE GÖTÜRMEDİM AMA ALDIĞIMA DA PİŞMANIM DOĞRUSU. ALACAK OLANLARA TAVSİYE ETMİYORUM SAKIN HAAA.. :vur

temasan53

temasan53

Üye
EWET ARKADAŞLAR BENDE DE W-T11 MODELİ VAR.. NE Wİ-Fİ'si NEDE GPRS ÜZEREİNDEN İNTERMNET BAĞLANTISI VAR. BÜTÜN AYARLAR TAM AMA FALİYET YOK. SERVİSİNE GÖTÜRMEDİM AMA ALDIĞIMA DA PİŞMANIM DOĞRUSU. ALACAK OLANLARA TAVSİYE ETMİYORUM SAKIN HAAA.. :vur

Cihazda arıza varsa, 2 yıl garantisi var...Ben yapamadım diyorsan ve sen beceriksizsen TRIDENT ne yapsın be kardeşim....Bu kadar cihaz kullanan var ve şikayet bir kaç tane, ve bu kişilerde cihazı öğrenmek yerine "Sakın almayın " diyor...Birşey yazarken iyi düşünün, bu kadar insan bu cihazı almış, peki bunlar nasıl kullanıyor .....

gokhanb54

Üye
bende trident w-t8 var manyak ötesi bir telefon facebook msn hepsi çalışıyor
dehşet ötesi bir telefon

kotubocek

Üye
hepsiburada.com da wt11 aldık 1 hafta dolmadan ses arızası çıktı, internetten servis formu doldurup kargoyla yolladım 1 hafta sonra yenisi geldi, şu an sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.
aynı şekilde 10 gün içinde 1 tane wt10 2 tanede wt11 aldık sadece birinde sorun çıktı onu da hemen hallettiler.
telefonu aldığınız yer çok önemli, ona dikkat edin.

umit_aga

Üye
10 yıldır trident kullanıyorum tkır tıkır :D :D sen telefon kullanmayı bilmiyorsun bence kurs al
aynen bende öyle düsünüyorum. millet tel kullanmasini bilmiyo sonra suclu trident. paran varsa git orjinal al

Mooqle

Üye
aynen bende öyle düsünüyorum. millet tel kullanmasini bilmiyo sonra suclu trident. paran varsa git orjinal al
Şahsen Trident Alacağıma Giderim 95 Model Ericcson T10 Alırım Daha İyi En Azından Kaliteli Çin Malı Değil .d
Arkadaşımda Trident WT3 Var Hayatımda Bu Kadar Berbat Bir Telefon Görmedim...
"Slide To Unlock" Yerini Yarım Saatte Açabildik Dokunmatiğini...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:hmmm

coloniex

coloniex

Üye
sağol .. bilgi için...

hera2404

Üye
merhaba ben bir teknoloji markette çalışıyorum. evet herkes iyi markalar almak istiyor ama şu anda en revaçta olan apple ıphone bile satın alındıktan birkaç gün sonra arıza verebiliyor. buna ne diyeceksiniz. bende w-t11 almak istiyorum. en güvenilir nereden alabilirim ? yardımcı olabilir misiniz?

temasan53

temasan53

Üye
Arkadaşlar bu saçma başlıklı konu altına artık mesaj yazmayın lütfen...Tekrar tekrar gündeme gelmesin bari.....Lütfen bu uyarıya kulak veriniz, Moderatör arkadaşlar bu saçma başlıklı konuyu neden kilitlemezler anlaşılmıyor yani.....

furkantel

Üye
arkadaşlar ben trident wt3 alcamda sizce alıyımmı almıyımmı

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bende trident wt-3 aldım şu anda kargo ile geliyor

Mooqle

Üye

Yazık etmişssin bence... : )

temasan53

temasan53

Üye

Hayırlı olsun isabetli karar vermişsin......