Trident Q8 Gprs Ayarları Sorunu!!!

Konu, 'Trident' kısmında konyalisdu tarafından paylaşıldı. Okunma: 1491 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Trident Q8 Gprs Ayarları Sorunu!!!

Arkadalar burada verilenleri de kendi sitesinde verilenleride uyguladım ama telefon internete girmiyor. Bunun nedeni ne olabilir acaba???

Yazan: konyalisdu

Trident Q8 Gprs Ayarları Sorunu!!! konusuna benzer içerikler

1. Trident W-T7 Avea / Turkcell / Vodefone - GPRS / WAP / MMS Ayarları

AVEA GPRS/MMS AYALARI GPRS/WAP AYARLARI Servisler / Wap / Ayarlar / Profil Düzenle / Boş Profil Seçilir / Profil Düzenle Profil Adı : AVEA GPRS WAP Ana Sayfa : www.mynet.com veya isteğe bağlı Java 1.0 destekleyen sayfalar Veri Hesabı : AVEA...
  2. Trident Q8 Hakkında.

selam arkadaşlar 3 gün önce Trident Q8 aldım fakat oyunları açınca oyunalrda değişik karakterler cıkıyor kare
  3. trident W-T8 gprs ve wap ayarları

arkadaslar bu telefonu kullanan varsa yardım etsın yenı aldım ama facabooku bıle kullanamıyorum ben arama yaptığımda java durduruldu diyor wifi ilede baglantı kuramıyorum ne olur yardım zaten oparetörler desteklemıyormuş.........:bilmm
  4. Trident w t-3 Gprs Wap ayarı

Trident w t-3 telefon için vodafone gprs wap ayarlarını bilen biri yardımcı olabilir mi? Denemediğim ayar kalmadı çalıştıramadım. Vodafone kullanan biri ayarlarını verebilirse sevinirim.
  5. trident Q8 arıyorum

arkadaşlar trident Q8 arıyorum sıfır veya az kullanılmış bula bileceğim yer varmı bilen varsa yardımcı olursa sevinirim... --------------- Ekleme --------------- arkadaşlar trident Q8 arıyorum sıfır veya az kullanılmış yardımcı olursanız...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 14:50:20