Trident Q8 Gprs Ayarları Sorunu!!!

Konu, 'Trident' kısmında konyalisdu tarafından paylaşıldı. Okunma: 1494 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Trident Q8 Gprs Ayarları Sorunu!!!

Arkadalar burada verilenleri de kendi sitesinde verilenleride uyguladım ama telefon internete girmiyor. Bunun nedeni ne olabilir acaba???

Yazan: konyalisdu

Trident Q8 Gprs Ayarları Sorunu!!! konusuna benzer içerikler

1. Trident W-T7 Avea / Turkcell / Vodefone - GPRS / WAP / MMS Ayarları ( 28 Ekim 2009 | Trident )

AVEA GPRS/MMS AYALARI GPRS/WAP AYARLARI Servisler / Wap / Ayarlar / Profil Düzenle / Boş Profil Seçilir / Profil Düzenle Profil Adı : AVEA GPRS WAP Ana Sayfa : www.mynet.com veya isteğe bağlı Java 1.0 destekleyen sayfalar Veri Hesabı : AVEA...
  2. Trident Q8 Hakkında. ( 29 Kasım 2009 | Trident )

selam arkadaşlar 3 gün önce Trident Q8 aldım fakat oyunları açınca oyunalrda değişik karakterler cıkıyor kare
  3. trident W-T8 gprs ve wap ayarları ( 31 Mart 2010 | Trident )

arkadaslar bu telefonu kullanan varsa yardım etsın yenı aldım ama facabooku bıle kullanamıyorum ben arama yaptığımda java durduruldu diyor wifi ilede baglantı kuramıyorum ne olur yardım zaten oparetörler desteklemıyormuş.........:bilmm
  4. Trident w t-3 Gprs Wap ayarı ( 25 Eylül 2010 | Trident )

Trident w t-3 telefon için vodafone gprs wap ayarlarını bilen biri yardımcı olabilir mi? Denemediğim ayar kalmadı çalıştıramadım. Vodafone kullanan biri ayarlarını verebilirse sevinirim.
  5. trident Q8 arıyorum ( 4 Kasım 2010 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

arkadaşlar trident Q8 arıyorum sıfır veya az kullanılmış bula bileceğim yer varmı bilen varsa yardımcı olursa sevinirim... --------------- Ekleme --------------- arkadaşlar trident Q8 arıyorum sıfır veya az kullanılmış yardımcı olursanız...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 4:23:56