TRident E8 Ufacık bir sıkıntı var. Yardım Lütfen arkadaşlar...

Sponsorlu Bağlantılar

quake90

quake90

Üye
    Konu Sahibi
TRident E8 Ufacık bir sıkıntı var. Yardım Lütfen arkadaşlar...
Öncelikle merhaba MaxiCep Ailesi...

Arkadaşlar, Trident E8 Telefon aldım yeni. Birisi ile görüşmeye başlayınca kulağıma götürdüğümde veya götürmediğimde hiç fark etmiyor görüşme başladığı an ekran kararıyor yani ışıkları gidiyor... sorum şu: sürekli açık kalmasını istiyorum bu şekilde kapanınca tuş kilidinden açmam gerekiyor sonra telefonun dokunmatik tuş kilidi var o devreye giriyo... ona basıp, örnek veriyorum operatörün numarasını çevirmek güç oluyor... Sizlerden isteğim görüşme esnasında ekran ışığı hiç kapanmasın (tuşu kitlemesin yani...) İlginiz için şimdiden teşekkürler arkadaşlar Eksik olmayın. ^_^

Son düzenleme:

mürteza16

mürteza16

Üye
Kapatılmıyor maalesef.

• Beğen
Tepkiler: quake90
quake90

quake90

Üye
    Konu Sahibi
:blink: Numara tuşlayın felan derken zor oluyordu yaa... :S üstte basıp açılsa doğrudan sıkıntı yok onada alışırız... fakat üste basıcaz sonra telefondaki dokunmatik ekranından kilit tuşu var bide ona basıcaz... işin kötü yanı numara çevirirken bile ekranı kapatıyor :(

karakartal_bjk12

karakartal_bjk12

Üye
ben trident e8 aldım aldıktan sonra bir sürü oyun yükledim hafıza kartını çıkarttım ve içindeki oyunları sildim bu yüzden menüye basıyorum telefon kapanıp açılıyor fabrika ayarlarını geri götürmek istiyorum ama menüye girmiyor şimdi sadece tuşlara,rehbere,mesaj ,arama kaydına tek giriyor buna bi çare bulun arkadaşlar

enes.26

enes.26

Üye
Bende de var aynı telefon ama oyun yükleyemedim.Sen nasıl yükledin bana da anlatır mısın

Üst Alt