Trafik Kazasında Ölmüştü 14 Yaşındaki Genç Kız. Meğer Hayattayken Ölüymüş!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi

Trafik kazasında ölen genç kızın organları 6 kişiye hayat verdi. Ama hayattayken yaşadıkları çok hazindi 14 yaşındaki Sercan Sodruk'un.

Sercan'ın defterine yazdığı şu sözler her şeyi özetliyor: "Yanlışlıkla gelmişim bu dünyaya, yaşamaya mecburum."

Boş sofraya oturduklarında babasına şöyle diyordu: "Bizim ne zaman ekmeğimiz, suyumuz, yemeğimiz ve salatamız bir arada olacak?"

Evet aynen böyleydi. Yürek parçalayan iç burkan boğazları düğümleyen bir soru.. Baba Himmet Doruk bu soruya cevap verememenin üzüntüsüyle günlerini geçiriyordu.

İnşaat işçisi baba düzenli iş bulamıyordu. Üç gece arka arkaya aç yattıkları oluyordu. Bulgur pilavıyla karın doyuruyorlardı.

Minibüsün çarpmasından bir gün önce de trajedi yaşanmıştı. Belki de bunun etkisiyle kaza geldi. Çünkü o gece evde 1 dilim ekmek kalmıştı.

Talihsiz kız 1 dilim ekmeğe margarin sürdü ve domotesle birlikte yedi. Sabah okula giderken evde hiç bir şey yoktu. Aç gitti okula.. Anne Durdu Doruk akşam margarinli ekmek sözü vererek kızını uğurlamıştı.

Bu üzüntü ve dalgınlıkla okulu geçirdi. Aç ve halsizdi. Tataki kalmamış mecali bitmişti. Eve dönerken farkedemedi minibüsü. 6 gün süren yaşam savaşını kaybetti.

Kendisi hayattayken çok çekti ama organlarıyla can verdiği 6 kişiyle birlikte yaşama sevincini tatmak istiyor..

Özge İpekçioğulları/Sabah

mservank

mservank

Üye
Allah rahmet eylesin .Yazık olmuş gencecik kıza:(

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
gerçekten yazık olmuş kıza

CEREN

CEREN

Üye
allah rahmet eylesin çok üzücü bu durumda nedenir bilinmez:aglacanım ya allah ailesine yardım etsin

Yasminozz

Yasminozz

Üye
:( :( :( :( :(

etrafımızda dışı gülerken içi kan ağlayan kaç insan var kimbilir ama farkında bile değiliz...kıyamam yaa..Allah ım aç bırakmasın kimseyi....çoğu insan açken şuursuzca para harcamaya utanıyorum açıkçası... :( :( :( :( :(

POWER

POWER

Üye
:(:( off off allah rahmet eylesin...
Ekonomimiz iyi diyen 3 çocuk yapın diyen bi arkdaş vardı bu konuyu ona havale ediyorum...

Yasminozz

Yasminozz

Üye
:(:( off off allah rahmet eylesin...
Ekonomimiz iyi diyen 3 çocuk yapın diyen bi arkdaş vardı bu konuyu ona havale ediyorum...

güzel diosunda bu konuda tek şuçlu aramamak lazım....bu ülkede ne çok zenginler var ki paralarını afedersin ama tuvalet kağıdı gibi kullanan....herbiri bi çocuk okutsa her biri bi kaç aileyi kardeş aile görüp yardım etse zaten birlikten kuvvet doğar....ama ben karnımı doyuruyorum havam olsun die araba üstüne araba tel üstüne tel kıyafet üstüne kıyafet almaya bakarım dedikleri sürece dahaa çooooook böyle durumlarla karşılaşırız....

herkesin tuzu kuru nasılsa.... ;)

CEREN

CEREN

Üye
kızı haberlerde gördüm canım ya melek gibi yüzü var allah ailesine gercekten büyük sabırlar versin
allahım kımseyede evlad acısı vermesın.

leiche

leiche

Emekli Yönetici
mservank

mservank

Üye
Bahsi edilen şahız iyi saçmaladı zaten 3 çocuk yapın derken
anlamadığım konu ise şu bir insan kendi karnını doyumaya para bulamazken bile evlat sahibi oluyor bu nasıl bir zihniyet hala anlamış değilim

xkadir61

xkadir61

Üye
mekanı cennet olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt