Toshiba dizüstü 1395 tl 10 taksit 100 tl hediye çeki

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
uyduruk57

uyduruk57

Üye
    Konu Sahibi
Toshiba dizüstü 1395 tl 10 taksit 100 tl hediye çeki

Neden mi büyük siteler? Çünkü daha pahalı oluyorlar. Çünkü satış sonrası hizmetleri çok iyi. Ve tüm ürünleri garantili. Ucuzuz diye iddia eden siteler garantisiz ürünler satıyorlar,:off: satış sonrası ilgiyi alakayı kesiyorlar.:off: Haberiniz olsun:d:

srcnmrv

Üye
her yere aynı yazıyı yapıştırmışsın be.şimdi kimin neyin kampanyasına yazdığını ne kadar biliyorsun.bizzat vatan çalışanı ürün fiyatlarını kampanya(!) yapmadan 3-4 gün önce çıkarıp sonra kampanya yaptık diye indirdiğini biliyoruz.bu bir kampanya bile değil.o karaladığın firma madem stokta ürün bulundurmuyor.ayda 8200 küsur tv yi nerden satıyor.bilmem kaç adet nb u nerden alıp satıyor.piyasadan 500-1000 tl ucuz satıp(direkt ithal edip son kullanıcıya satıyor)tüketiciye aradaki farkı ÖDETMEDİĞİNDEN mi bu kadar karalama.kampanya yazacaksanız başkalarının üstüne basarak yükselmeye çalışmayın.hiç etik değil.rica ediyorum artık.

gelelim teknosaya... medem kamuya açık alanlarda böyle karalamalar yapılıyor.cevap hakkı da herkese açıktır.teknosa türkiyenin en pahalı teknloji mağazasıdır.tv ve nb olarak uygulamalı eminim.karaladığınız firma c serisi ürün satarken(b serisi ile arasında ort.30€ fark var)teknosa eski a ve b serileriyle insertlere çıkar.yeni ürün olarak hem de.sadece komik.
stok konusuna gelince stoktan hemen al ibaresi var ürünlerde.(görmemek için 8 numaralı gözlük laızm)bunlar stokta yüksek adette olan ürünler. stok sorunuz yazanlar ya yolda olanlar ya da stokta bitenlerdir...ya da stokta az kalıp aynı anda online satın alınmasın diye bilinçli kapatılanlardır ki(müşteri mağdur olmasın.)neden sitesinde bu kadar ürün var çünkü ithalatçı fira,çünkü teknik servis hizmeti veriyor,çünkü yedek parça stoğu yüksek.çünkü eski ve yeni serilerin özellik ve fiyat olarak karşılaştırılmasından rahatsız olmuyor.ve bunu STOKTAN HEMEN AL-STOK SORUNUZ olarak ayırdederek müşterisini kandırmama unsurunu da açıkça ortaya koymuştur.

e tabi fiyat alarak 500-1000 tl oynayınca ticaret mantığını firma karalayarak yapacağınızı düşünüyorsunuz(haksız olarak) ne size ne piyasadaki firmalara yakıştırmıyorum şahsi olarak.bizzat benzer firma elemanının bir başka konuşması da
- "neden İ.B. mi karalıyorsunuz?
- "abi napalım biz satamıyoruz,üç kuruş maaşımız var.prim de alamıyoruz müşteri oraya gidince..."

bu mu yani?

salihefe

Üye
bence de biraz saçma olmuş.kampanyayı başlatan arkadaşın firma karalaması yaparak bişeyler yapmaya çalışması uygun değil:nono:

uyduruk57

uyduruk57

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım açık açık söylemişsin. Direkt ithalat. Yani türkiye garantisi yok. üstelik bu ürünlerin bir kısmının müşteriden geri dönmüş ürenler olma ihtimalide var. ürünün bozuldumu doğru yurtdışına gidecek yani. Kim gönderecek. Kargoyu ödemeye meraklısın galiba. Sonra astarı yüzünden pahalıya gelir. Türkiye garantili ürün satan firmalara lafım yok benim. Büyük internet firmaları ise ürünü kargo ücreti ödettirmeden garanti işlemlerini yaptırıyorlar. Tamam mı? Kimsenin reklamını yapmıyorum. Maksadım kimsenin mağdur olmamasıdır. Senin o yurtdışından direkt ithal ediyor dediğin arkadaşlar evde bilgisayar başında mağazacılık yapan bir kaç uyanık bilgisayar dahisidir. Haberin olsun. Kur bir site. Ne güzel kurumsallaşma yok bişey yok. Sipariş verenleri yurtdışındaki ortağına arkadaşına yönlendir. Türkiye garantisi olmayan ürünleri sat vatandaşa. Bu küçük firmalar kargoya verdikleri ürünleri paketlemeyi bile bilmiyorlar.

srcnmrv

Üye
mesela hangi firmalar

ungood20

ungood20

Üye
nedenleri arasında pahalı olmayı başa koydun ilginç = )

uyduruk57

uyduruk57

Üye
    Konu Sahibi
çünkü hayatta ucuz diye birşey yoktur. ucuz varsa ben ucuz mala para verecek kadar zengin değilim. ucuz etin yahnisi yavan olur. her ürüne hakettiği parayı vermek gerekir. ucuzsa bir bit yeniği vardır mutlaka.

srcnmrv

Üye
bütün genellemeler yanlıştır.hatta bu bile... ucuz satıyor diye bu diğer hizmetleri yapmıyor diye bişey mi var.ticaret bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt