topuklu modelleri sizce nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
buketcik

buketcik

Üye
    Konu Sahibi
topuklu modelleri sizce nasıl

• Beğen
Tepkiler: jejep, minoo ve huri$

minoo

minoo

Üye
Bir kaçı güzel bence.

huri$

huri$

Üye
seviyorum ben yuksek topuklu ayakkablari
yurumeyi bilirsen sorun olmaz:ehe
te$ekkurler buketcik

• Beğen
Tepkiler: buketcik ve minoo
minoo

minoo

Üye

İstiyorum bunu :ağlarım:

• Beğen
Tepkiler: huri$
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
madem çok istiyorsunuz giyinin ne yapalım. sonra yok bacak şeklim bozuldu,yok belim ağrıyor,

• Beğen
huri$

huri$

Üye
Buket bi guzellik yapar sana $ekerim :islik
aglama giyamam:op:

• Beğen
Tepkiler: buketcik
minoo

minoo

Üye
Mustafa abi biz alışığız :ehe
Değil mi Hurişim :op:

• Beğen
huri$

huri$

Üye
eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetttt :d:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Yüksek topuklu ayakkabılar binen yükü ayak topuğunda öne doğru kaydırmakta ve ayak ön bölümünün aşırı stres altında kalmasına neden olmaktadır.
Bu tür ayakkabılar aynı zamanda diz kalça ve bel bölgesinde vücut ağırlık merkezinin değişimine neden olarak bu bölgelerdeki bağlarda aşırı gerilmeye yol açmaktadır.
Öte yandan eklemlerde aşırı yüklenmeye ve kaslarda aşırı çalışmaya neden olan yüksek topuklu ayakkabılar, diz kalça, selülit
ve özellikle bel ağrılarına neden olmaktadır.
şimdi ben bunları konuya taş atmak için demiyorum buketçim yanlış anlamasın. sadece pek sıkça giyinmeden sağlığınıza dikkat edin.

buketcik

buketcik

Üye
    Konu Sahibi
Yüksek topuklu ayakkabılar binen yükü ayak topuğunda öne doğru kaydırmakta ve ayak ön bölümünün aşırı stres altında kalmasına neden olmaktadır.
Bu tür ayakkabılar aynı zamanda diz kalça ve bel bölgesinde vücut ağırlık merkezinin değişimine neden olarak bu bölgelerdeki bağlarda aşırı gerilmeye yol açmaktadır.
Öte yandan eklemlerde aşırı yüklenmeye ve kaslarda aşırı çalışmaya neden olan yüksek topuklu ayakkabılar, diz kalça, selülit ve özellikle bel ağrılarına neden olmaktadır.
şimdi ben bunları konuya taş atmak için demiyorum buketçim yanlış anlamasın. sadece pek sıkça giyinmeden sağlığınıza dikkat edin.

açıklamaların bilgi amaçlı olduğunu görebiliyoruz.yardımların ve bilgilendirdiğin için teşekkürederim kendi adıma.
fakat anlamadığım topuklu ayakkabı seni neden bukadar ilgilendiriyor.topuğa karşı bir sıkıntın mı var onu anlamadım.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
"""açıklamaların bilgi amaçlı olduğunu görebiliyoruz.yardımların ve bilgilendirdiğin""" burda açıklamayı yapmışsın zaten benim bi sıkıntı yok anlattığın gibi aynen.

minoo

minoo

Üye
Buketcim sıkıntı yok. Mustafa abi zararlarını söylemiş sadece. Bize yardımcı olmak amaçlı. Sen istersen yine giyersin zaten. Ben de :ehe

buketcik

buketcik

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...