TomTom Navigasyon Programi Turkiye Bol Alternatif linkler

Sponsorlu Bağlantılar

sun_0671

sun_0671

Üye
    Konu Sahibi
TomTom Navigasyon Programi Turkiye Bol Alternatif linkler

itunesten yukleyin tamamdir

Birinci Part 8 Alternatif

ikinci part 8 alternatif

• Beğen
Tepkiler: albayceyhun, MySony, YuZaRSiFTaN ve 6 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Sağolasın

sun_0671

sun_0671

Üye
    Konu Sahibi
buda TomTom Europe

-------------------------------------------------------- TomTom Europe --------------------------------------------------

TomTomEurope_v1.0.part01.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part02.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part03.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part04.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part05.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part06.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part07.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part08.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part09.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part10.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part11.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part12.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part13.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part14.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part15.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part16.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part17.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part18.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part19.rar (95.78 MB)
TomTomEurope_v1.0.part20.rar (73.69 MB)

partlar birbirleriyle uymludur karisik indirebilirsiniz.....

yoneticilerden ricam basligi

http://www.maxicep.com/iphone-3g-uy...mi-turkiye-bol-alternatif-linkler-270293.html Uygulama: TomTom Navigasyon Programi Turkiye - Europe Bol Alternatif linkler

olarak degistirip son ekledigim linkleri konuyla birlestirirlerse sevinirim hayirli olsun

--------------- Ekleme ---------------

Benalux

Brezilya

Almanya - Avusturya - Isvicre

Greece

iberia

italia

new zeland

U.K - Irland

alternatif

• Beğen
Tepkiler: albayceyhun

denizxcannn

Üye
the application UK -ireland was not installet on the iphone because an unknown error ocurred (0xe8008001) bu sekildeyaziyor ve olmuyor neden acaba . Ayrica burdan baska programlarda indirdim ayni uyariyi yapiyor yardim edermisiniz ltf tesekkurler.

nicin cevap vermiyorsunuz anlamadim?

sun_0671

sun_0671

Üye
    Konu Sahibi
Kardes senin telefon eğer jalbrek li degilse yüklemede bu sekilde problem yasarsın.ayrıca telefon versiyonunuda yükseltmen lazım en az 3.0.1 destekler

denizxcannn

Üye
jalbrek li olup olmadigini bilmiyorum ama versiyonu 3.1.2 nasil yuklerim yardimci olurmusun ltf

tomtom yoksa navigon da olabilir varsa tabi

sun_0671

sun_0671

Üye
    Konu Sahibi
jalbrek li olup olmadigini bilmiyorum ama versiyonu 3.1.2 nasil yuklerim yardimci olurmusun ltf

tomtom yoksa navigon da olabilir varsa tabi
kardes jb degilse itunesle her yuklemende hata alirsin
blackra1n le jalbrek yap daha sonra cydia icerisinden hackulo.us sourcesi vardi heralde ordanda gerekli patch i yukle ondan sonra gelsin uygulamalar.
yukarida bahsettigim uygulama ve anlatimlari forumda bulabilirsin...
yalniz blackra1n kullanirken bilgisayrindan gorev yonetisini ac ve itunes harici tum apple uygulamalarini kapat (ctrl+alt+del)

denizxcannn

Üye
hackulo.us sourcesi bunu bulamadim nasil yuklicem?

yasin4777

Üye
eline saglık

denizxcannn

Üye
yaptim valla eline saglik dostum

yalver

Üye
oncelikle eline saglik, ben de canxdostt gibi unknown error ocurred (0xe8008001) hatasi aliyorum. telefon jb li fakat hackulo.us source u bulamiyorum, yardim lutfen.

canxdostt ayni sorunu yasiyoruz, sen de yardimci olursan sevinirim. tesekkurler.

Anwers

Anwers

Üye
emegine yuregine saglik arkadasim sagol! iphone 3g os 16 gb telefon jalbreak yapildi 3.1.2, ben sadece Benelux u yukledim fakat delde programin sadece ilk sayfasi aciliyor konumunuza tamam dediyimde program acilmiyor sebebi ne ola bilir bi bilginiz var mi arkadaslar???

yani sirf benelux harita yeterlimi telefona yuklemek ? yoksa onun haricinde bir seylerdahami yuklemek gerek ya bu synb. telefonlardaki gibi ilk programi sonra harita falanmi yani ?

ahmetzeybek35

Üye
arkadaşlar ücretli mi bu acaba

buzdolabım

Üye
Slm .arkadaşlar.bu navigasyon telefonlar içinmi.telefonlar içinse n79 a olurmu.yardımcı olurmusunuz.?

sun_0671

sun_0671

Üye
    Konu Sahibi
hackulo.us sourcesi bunu bulamadim nasil yuklicem?
kardes sourcelerden bu kadar buyuklukde dosyayi nasil indiricen burdan indir telin jb ise zaten itunes den yukle

Slm .arkadaşlar.bu navigasyon telefonlar içinmi.telefonlar içinse n79 a olurmu.yardımcı olurmusunuz.?

olmaz birader

arkadaşlar ücretli mi bu acaba

emegine yuregine saglik arkadasim sagol! iphone 3g os 16 gb telefon jalbreak yapildi 3.1.2, ben sadece Benelux u yukledim fakat delde programin sadece ilk sayfasi aciliyor konumunuza tamam dediyimde program acilmiyor sebebi ne ola bilir bi bilginiz var mi arkadaslar???

yani sirf benelux harita yeterlimi telefona yuklemek ? yoksa onun haricinde bir seylerdahami yuklemek gerek ya bu synb. telefonlardaki gibi ilk programi sonra harita falanmi yani ?

kardes tumden sil yeniden yukle sorun kalmayacaktir

oncelikle eline saglik, ben de canxdostt gibi unknown error ocurred (0xe8008001) hatasi aliyorum. telefon jb li fakat hackulo.us source u bulamiyorum, yardim lutfen.

canxdostt ayni sorunu yasiyoruz, sen de yardimci olursan sevinirim. tesekkurler.

kardes bu hatanin anlami teliniz jalbreak degildir.forumda aratin yada google da blackrain diye karsiniza iphone jb anlatimlari cikacaktir. islemleri yaptiktan sonra yuklemeye geciniz...

ekremahmet

Üye
çok teşekkürler ama link çalışmıyor galiba saygılarımla

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
sağolasın kardeşim..

turan2691

Üye
birin part 8 ikinici part 8 demısın toplamda 16 part dosyamı ındırcez altarnatıf serverlarının birinden

rockboycyprus

Üye
gps sorununu halledeyım bakıcaz bunada cok saol kardesım...

Üst Alt