TiTiVi (Ücretsiz Canlı Tv İzleme)

Sponsorlu Bağlantılar

eroyeren

eroyeren

Üye
    Konu Sahibi
TiTiVi (Ücretsiz Canlı Tv İzleme)
"TiTiVi" üzerinden Türkiye'nin en popüler TV/Radyo kanallarının yanısıra, sürekli güncellenen kanal listesi ile aradığınız tüm yayınlara tek bir kaynaktan ulaşma imkanı bulacaksınız.
"TiTiVi" TAMindir.com destekli, güvenilir ve tamamen reklamsız bir uygulamadır.
Not: Televizyon yayınları izlerken görsel sorunlar yaşıyorsanız lütfen ve programlarını kurunuz.
Not 2: İnternet aracılığı ile yapılan TV/Radyo yayınları izleyici/dinleyici kısıtlamalı olabilmektedir. Aynı anda belli bir kullanıcı sınırını aşan yayınlar, o an için izlenememe/dinlenememe gibi sorunlar oluşturabilmektedir. Bu gibi sorunların "TiTiVi" uygulaması ile bir bağlantısı yoktur. Ayrıcı internet bağlantınızın hızı ve kalitesi de bu gibi sorunların oluşması/oluşmaması konusunda büyük bir
etkendir.
TiTiVi'ye 'dan da ulaşabilirsiniz.
Güncelleme (28.Ekim.2008): Kanallar düzenlenmiş ve yeni kanallar eklenmiştir. Aşağıdaki listeden güncel kanal listesini takip edebilirsiniz.

TV Listesi Radyo Listesi Cine 5 Power Türk Canlı 2 TV Romantik Türk Kanal 1 Funky House Bilim Kültür TV Best Of The 80 Bahane TV Hit 70 Samanyolu TV Techno Sky Türk Solo Piano TRT 1 Radyo Boğaziçi TRT 2 Dinamo FM TRT 3 Radio Lounge (İsviçre) TRT 4 Electro House TRT INT DJ Mixes TJK TV Modern Jazz Kıbrıs Genç TV Power FM Alanya TV Radyo D ATA TV Metro FM AY TV Power FM XL Kon TV Alem FM NTV Slow Türk ATV TRT FM Combat TV (Amerika) Show Radyo Show TV Radyo Viva Number One TV Süper FM Haber Türk Radyo 5 MCM (Fransa) Radyo Fenomen Adım TV Radyo FG
Çizgi Film TV ------------------------ Ege TV En Yeni TV Kanalları
Akıllı TV Star TV
Belgesel TV Kanal D
WTC Kackar TV Edirne TV 24 TV Live Expo Channel Gelişim TV Yumurcak TV GiGa TV (Almanya) ZDF (Almanya) TV5 Discovery (Amerika)

DownLoaD (linkler Yenilendi )

ÖnizLeme

• Beğen
Tepkiler: yigitim33, Onur Saka, albayceyhun ve 7 diğerleri

İmparatore

İmparatore

Üye
saol ellerine saglik ben discovery hep sopcasttan izliyodum bunun görüntü kalitesi daha yüksekmis

calippsoo

calippsoo

Üye
saol dostum guzel bı olay bu

eroyeren

eroyeren

Üye
    Konu Sahibi
ARKADŞLAR LİNK ÖLDÜ !!!

YENİ LİNK VERİYORUM!!

İNDİRMEK İÇİN

yckoc2004