Ticaret Meslek Lisesi Hakkında Bir Bakabilir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
umit_yldrm

umit_yldrm

Üye
    Konu Sahibi
Ticaret Meslek Lisesi Hakkında Bir Bakabilir misiniz?
merhaba arkadaşlar.Ben ticaret meslek lisesine gidiyorum.Geçen günlerde üniversitelerin taban puanlarına bakayım dedim.Orada P.türü yazıyordu anladığıma göre puan türü demek.P.türünün altında MF-2 gibi şeyler yazıyordu buda matematik-fen demek galiba.Ben ticaret lisesinde okuğum için alan seçebiliyorum mf seçemiyorum bu yüzden ben yozgat bozok üniversitesi kimya bölümü gibi bölümlere gidemeyeceğim anlamına mı geliyor.Yoksa üniversite sınavındaki matematik-fen netimi.Ben birde 9. sınıf öğrencisiyim daha bölüm seçmedim.Üniversiteye gitmeyi de düşündüğüm için bu konuyu açtım eğer yanlış yere açtıysam affola.Lütfen cevaplayın

ultrayer6

ultrayer6

Üye
Ticaret meslek lisesi? Hacettepe?

(bkz. karınca-fil)

umit_yldrm

umit_yldrm

Üye
    Konu Sahibi
hacettepe biraz ağır kaçtı değiştiriyorum hemen :)

spy ghost

spy ghost

Üye
:allalla: siz ne yaptınız ya neyse , bende ticaretteyimde seminer felan da düzenlediler aldığım notlar vardı da kim bilir nerde

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
karneyi aldıktan sonra okulla konuş kaydını al düz liseye yazıl ordanda mf seç sen şu an hazırlık okuyorsun geçebilirsin

umit_yldrm

umit_yldrm

Üye
    Konu Sahibi
ama sınıfa okula alıştım birde ilk dönem teşekkür aldım hocalar çalışkan muamelesi yapıyorlar. Ben meslek lisesinden mf isteyen üniversiteleri tercih edebilirmiyim.Eniştem meslek lisesine gitme demişti :(

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
seçebilirsin ama senin için zor olur yalnız başına çalışman

spy ghost

spy ghost

Üye
ama sınıfa okula alıştım birde ilk dönem teşekkür aldım hocalar çalışkan muamelesi yapıyorlar. Ben meslek lisesinden mf isteyen üniversiteleri tercih edebilirmiyim.Eniştem meslek lisesine gitme demişti :(
benimde çevremde onca insan var bi kitle git dedi bi kitle gitme dedi olayı tüm yöüyle göz önüne aldım 4-5 sene ve daha ilerisini düşündüm neler yapabileceğimi düşündüm sonuç : şu an anadolu ticaret okuyorum 2.sınıf ortam güzel eğitim güzel ilerliyoruz

umit_yldrm

umit_yldrm

Üye
    Konu Sahibi
Bakalım ne yapacağım birde bölüm tercihini karneden kaç hafta sonra yapıyoruz

umit_yldrm

umit_yldrm

Üye
    Konu Sahibi
Ticaret meslek lisesi? Hacettepe?

(bkz. karınca-fil)
Ticaret M.L. Muhasebe ve Finansman okuyorum bugün panoda gözüme bir şey çarptı.Büro Yönetimi öğrencilerinin çoğu Hacettepe ve Gazi'yi tutturmuş.Yani Ticaret M.L.'den Hacettepe'ye gidiliyormuş.Durduk yere bkz. vereceğine araştır sonra konuma mesaj yaz.Ukalalığa gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt