The Amazing Spider-Man 2 v1.0.0i

Sponsorlu Bağlantılar

R58

R58

Üye
discover kullananlar dikkat oyunu cihaz üzerinden googleplayde aratın uyumsuzluk uyarısı verırse şansınıza oynayamassınız yok eğer uyumlu görünüyorsa oyunu yükleyin açın sonra kapatın sonraki adım kolay Ayarlar.uygulamalarda Spidermanı bulup tıklayın ve ön belleği temizle diyip cihazı kapatıp acın sonunuz düzelecektir.

• Beğen
Tepkiler: klapin

klapin

klapin

Üye
discover kullananlar dikkat oyunu cihaz üzerinden googleplayde aratın uyumsuzluk uyarısı verırse şansınıza oynayamassınız yok eğer uyumlu görünüyorsa oyunu yükleyin açın sonra kapatın sonraki adım kolay Ayarlar.uygulamalarda Spidermanı bulup tıklayın ve ön belleği temizle diyip cihazı kapatıp acın sonunuz düzelecektir.
Ben tabletten baktim desteklemiyor yaziyo ama oynuyorum sorun yok

R58

R58

Üye
ben telefonlar için diyorum sonuçta tabletle telefonun arasında hız ve işlemci hızı farkı var.bu çözüm telefonlar için.

thenry79

thenry79

Üye
Note3 de play den sonra atıyor hala. Ne sıkıntılı bi oyun yaw. Bunla uğraşacağma başka bişeyle uğraşsam iyimiş. :S

darkinsan

Üye
discover kullasorun cozuldur dikkat oyunu cihaz üzerinden googleplayde aratın uyumsuzluk uyarısı verırse şansınıza oynayamassınız yok eğer uyumlu görünüyorsa oyunu yükleyin açın sonra kapatın sonraki adım kolay Ayarlar.uygulamalarda Spidermanı bulup tıklayın ve ön belleği temizle diyip cihazı kapatıp acın sonunuz düzelecektir.
Bnde diember: 2042357"]discover kullananlar dikkat oyunu cihaz üzerinden googleplayde aratın uyumsuzluk uyarısı verırse şansınıza oynayamassınız yok eğer uyumlu görünüyorsa oyunu yükleyin açın sonra kapatın sonraki adım kolay Ayarlar.uygulamalarda Spidermanı bulup tıklayın ve ön belleği temizle diyip cihazı kapatıp acın sonunuz düzelecektir.[/QUOTE]
Bnde disciveey var oyundan atiordu ve playde uyumsuz ama.teli yeniden baslatinca düzelmişti ve su an bolum 3 teyim düşman goblin .d takildim zor bira

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Oyunda Ciddi Hatalar Gördüm Mesela Central Parkta Gezerken Çok Kasıyor Fps Düşüyor

• Beğen
Tepkiler: darkinsan
xmustx

xmustx

Üye
oyunu kaldırdım :(

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
güncelleme şart :hmmm

Oziyy

Oziyy

Üye
internet olmadan giremiyorum yardımcı olur musun ?

Serhan

Serhan

Üye
offline apk hiç yokmu çıkmZMI ::(

asdemoasd

Üye
abii çok saol be yaptım :bira::turkiye::emzik:ama apkmania diye bişi çıkıyo sonra oyundan çıkıyo noldu ?:sos

• Beğen
Tepkiler: Serhan
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
İnternet bağlantınız açık mı?

asdemoasd

Üye
Hmm tmm abi oldu saol

• Beğen
Tepkiler: ANIL