ters harfler

Konu, 'Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları' kısmında Romantik Prens tarafından paylaşıldı. Okunma: 53133 | Cevaplanma: 30

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ters harfler

su gibi okudum ancak ingilizce bildiğim için onu da okuruz:pro:

Yazan: bazarda
  2. wayy gerçekten ilginç okudum duraklamadan

3. ilginçmiş :)

4. şok oldum valla :D takır takır okudum

5. Bunu biliodum ben :D

6. biraz da yaz

7. verildi

8. katılıyorum

9. normal metin versen bu kadar hatasız okuyamazdım ..

10. Karışık olan kelimeyi beynin algılayarak okuyor, normal metinde görüp okuyosun:hmmm

11. evet seri okudum :hmmm
    ilginç

ters harfler konusuna benzer içerikler

1. Harflerin İhaneti!....

Evet, Türkçemin en güzel 29 sesli, sessiz, ünsüz ünlü ve popstar yarışmalarının en star harfleri, kimi zaman yozlaşmışlıklar içinde "küfür" oldun sayfalarda kimi zaman "sevgi" dedin güzel bir söz oldun, kimi zaman...
  2. Harflerden Kelime...

Evet arkadaşlar oyun basit ben size harfler vericem karışık olarak sizde bir kelime yapıcaksınız bu harflerden... Başlıyorum: A-İ-E-M-X-P-C KOLAY GELSİN HADİ.
  3. Harflerin Sırası

Hfraliren srısaı Bir ignliiz üvnsertsinede ypalın arşaıtramya gröe, kleimleirn hrfalreiinn hnagi srıdaa yzalıdkılraı ömneli dğeliimş. Öenlmi oaln brinci ve snonucnu hrfain yrenide omlsaımyış. Ardakai hfraliren srısaı krıaışk oslada...
  4. Yaratıklı Harfler

Yaratıklı Harfler --------------- Ekleme ---------------
  5. Harflerin marifeti ...

Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.Orjınal boyut 822x581 Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.Orjınal boyut 822x581 Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.Orjınal boyut...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 3:38:01