ters harfler

Konu, 'Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları' kısmında Romantik Prens tarafından paylaşıldı. Okunma: 53251 | Cevaplanma: 30

1. ters harfler

su gibi okudum ancak ingilizce bildiğim için onu da okuruz:pro:

Yazan: bazarda
  2. wayy gerçekten ilginç okudum duraklamadan

3. ilginçmiş :)

4. şok oldum valla :D takır takır okudum

5. Bunu biliodum ben :D

6. biraz da yaz

7. verildi

8. katılıyorum

9. normal metin versen bu kadar hatasız okuyamazdım ..

10. Karışık olan kelimeyi beynin algılayarak okuyor, normal metinde görüp okuyosun:hmmm

11. evet seri okudum :hmmm
    ilginç

ters harfler konusuna benzer içerikler

1. harflerin sırası ( 12 Ekim 2005 | Konu Dışı )

Hfraliren srısaı Bir ignliiz üvnsertsinede ypalın arşaıtramya gröe, kleimleirn hrfalreiinn hnagi srıdaa yzalıdkılraı ömneli dğeliimş. Öenlmi oaln brinci ve snonucnu hrfain yrenide omlsaımyış. Ardakai hfraliren srısaı krıaışk oslada...
  2. MSN Messenger Hareketli Harfler ( 18 Haziran 2008 | Skype )

--------------- Ekleme ---------------
  3. Isminizdeki harfler ( 30 Ocak 2010 | Konu Dışı )

1 . ( A ) ( A ) Harfi namus ve erdem sembolüdür . Ayrıca kişiye lider olmakşahsiyetini verir . ( A ) Harfi İnsanın keşif etme ve orijinalyaşantısına yön verir . İsminizin ilk harfi ( A ) İse Sağlam iradeniz mücadeleci bir gücünüz var demektir ....
  4. MSN Messenger Degişik harfler ( 6 Ağustos 2010 | Skype )

ẶẪẫẮắẰằẳN 60;ẵĪäÅÄÀÁÂåãâÆàæĄaάaâáà Degişik harfler Kaynak : ************ - Degişik harfler ÂâÃãΆÆæ ЪЂВbb฿ļЗb ÇççςŒœτ©...
  5. karışık harfler ( 29 Kasım 2010 | Garip ve İlginç Olaylar )

Cmabridge Uinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamraşadır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn...
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 13:07:04