Telsim Muşteri Hizmetleri

Konu, 'Konu Dışı' kısmında D3N1Z tarafından paylaşıldı. Okunma: 17287 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telsim Muşteri Hizmetleri

<span style="font-size:14pt;line-height:100%"><div align="center">Hediye SMS&#39;lerinizi öğrenmek içinCep Telefonunuzun Mesaj Bölümüne SMS yazıp 7514&#39;e Gönderin kac sms Hakkınızın kaldığını sadece 1 sms ücreti ile öğrenin.</div> </span><div align="right"><span style="color:#FF0000">TELSİM</span></div>

Yazan: D3N1Z
  2. Dostum bunun için nden topic açtın&#33;&#33;&#33;

Bu zaten millete mesaj olark haber geliyor&#33;&#33;&#33;

3. wallah benimde sonra dan aklıma geldi ama onada şöyle bir bahane buldum

Diğer Hattın aboneleri belki fikrini değiştiri yenilikleri duyunca bilgilendirme olsun paylaşım olsun

4. Bune ya bu yenlik değil ki başkaları bunu ücretsiz olarak sölüyo zaten&#33;&#33;

neyse sağol

5. ben turkcell i kullanıyorum ama bu bilgi işime yarayabilir

sağol D3N1Z

6. eywallah neyse iyiki bir haber koyduk mutlaka bir işe yarar ugrastıgın ıcın sagol

7. banada geldi bu msj.. ama ücretli olması kötü ücretsiz olsaydı *123# gibi iyi olurdu..

8. evet bunu tartısmak bence konu yu acmaya deger avea bunu ucretsız soyluyor telsım son zamanlarda kampanyalarını gerı cekıyor Telsimden Telsim&#39;e 1 knt iken 2 knt çıkarıldı Yurtdısı sms&#39;leri bedava nın ıcındeyken dısına atıldı

9. bumudur yani

Telsim Muşteri Hizmetleri konusuna benzer içerikler

1. Telsim Hakkında ( 1 Ocak 2006 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

Arkadaşlar Ben Yeni Telsim Üyelerindenimde Telsim Turkcelldeki Gibi ÇalarkenDinlet Koyabiliyormuyuz Şimdiden Teşekkürler
  2. Telsim`den Açık Denizde Gprs Hizmeti ( 27 Şubat 2006 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

Telsim, abonelerinin açık denizde iletişim kurabilmelerini sağlamak amacıyla geçtiğimiz yıl MCP şirketiyle başlattığı anlaşma kapsamına GPRS dolaşımı da dahil etti. GPRS dolaşım hizmeti ile aboneler, kıtalararası deniz yolculuklarında ses ve...
  3. Telsim Ceparan ( 6 Mart 2006 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

[img] CepAran CepAran kampanyasını 31 Aralık 2006 tarihine kadar uzattık MyCep aboneleri arandıkça bedava kontör kazanıyor MyCep abonelerinin arandıkça bedava kontör kazandıkları CepAran kampanyasını 31 Aralık 2006 tarihine kadar...
  4. Telsim Cepbirikim ( 9 Mart 2006 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

[img] CepBirikim FATURALI HATLARDA CEPBİRİKİM BAŞLADI. CEPBİRİKİM NASIL KAZANILIR? Abonelik Yılına Göre; 1994-2000 abonelerine 500 Birikim 2001 abonelerine 400 Birikim 2002 abonelerine 300 Birikim 2003 abonelerine 200 Birikim 2004 +...
  5. Telsim Gprs ( 24 Eylül 2007 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

n 73 ten internete nasıl girebilirim
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 4:01:22