teleservice yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alcnn

alcnn

Üye
    Konu Sahibi
teleservice yardım :(
merhaba telefonumu garantiye gönderdim. teleservice'den cihaz durumu sorgulattığımda şöyle bir yazı çıktı;

Son durum:12.04.2012 09:17:00: Altunizade bölgemizde kaydı alındı.

Cihaz bilgileri

Imei/Seri no: 35
İş emri numarası: I
Model: NC5-03
Müşteri Adı: ICKALE BASIM YAYIM REKLAM TEL.
Son Kullanıcı: ALI
Garanti Durumu: Garantili Onarım
Arıza açıklaması: KULAKLIK CALISMIYOR-DOKUNMATIK EKRAN CALISMIYOR-Ses-SARJ ETME / PIL: DUSUK BATARYA KAPASITESI / BATARY-Cihazda Kullanima Bagli Kozmetik Deformasyonlar Mevcuttur
Aksesuarlar: MEMORY CARD YOKTUR-BATARYA 1769-ON KAPAK-ARKA KAPAK-13106602301509157142521
Yapılan işlemler: -
İşlem geçmişi

12.04.2012 09:17:00: Altunizade bölgemizde kaydı alındı.
Cihazda Kullanima Bagli Kozmetik Deformasyonlar Mevcuttur. demişler. ne demek istemişler anladım. daha önce gönderen falan varsa acil bi cevap atbilirmi?? teşekkürler...

engin523

engin523

Üye
Yani çizik soyulma vs. gibi önemsiz bişey takma sen yapar yollarlar :)

---------- Eklendi @ 14:30:52 ---------- Yazıldı @ 14:25:28 ----------

Ben telefonu 7 kere servise yolladım 3 kere ekranını kırdım benim hatamdı adamlar sesini çıkarmadı yapıp yolladı :)

• Beğen
Tepkiler: alcnn
alcnn

alcnn

Üye
    Konu Sahibi
benim telefonun faturası yokda. telefoncudan almamıştım. sorun çıkar mı??

engin523

engin523

Üye
Hafıza kartı kulaklık gibi aparatlarda istiyolar faturayı telefon için istemiyolar imei nosundan belli oluyo zaten garantisi

alcnn

alcnn

Üye
    Konu Sahibi
telefonun tamiri yapılamazsa yeni telefon gönderiliyorya, o zaman fatura gerekirmi? veya garantiye gönderdiğimde aldığım forum yeter mi?

engin523

engin523

Üye
Hiç yeni telefon vermedikleri için bilmiyorum ama istiyorlar galiba yeni vereceklerini sanmam 3 kere aynı 5 kere farklı sebepten gidince değiştirmeleri gerekiyo normalde ama ben 7 kere götürmeme ve değişim talep etmeme rağmen yinede değiştirmediler :)

alcnn

alcnn

Üye
    Konu Sahibi
:D ben geçen yıl 5130xp i göndermiştim. kız gibi baktımğım teli. kulaklık çalışmıyordu. sıvı teması var dediler. bu kez demezler heralde. bi duyuma göre bu yıl içerisinde gönderilen ürünlerde kullanıcı hatası kabul edilip, ücretsiz olarak tamiri yapılacakmış (ne kadar doğruysa) :D

engin523

engin523

Üye
Bilmiyorum 2 senedir garantide hiç sorun yaşamadım teleservice o konuda bende çok iyi bir izlenim bıraktı :) sorun çıkacağını sanmam telefonun bir haftaya sapasağlam elinde olur :)

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
Keşke teleserviceye yollamasaydn ben 2tane cihaz yoladm 2sınıde garantı dışı ettiler garantıden çıkarmak ıçın herşeyı yapıyolar mesala telefonu kutusundan açıp teleservıce yola yıne cızık var vs. Derler

alcnn

alcnn

Üye
    Konu Sahibi
12 günde elime geçti telefon. yapmışlar. benim hatam ile bozulmuştu. hiç bir sorun çıkmadı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt