Teleservice Lumia 930

Sponsorlu Bağlantılar

astala_61

astala_61

Üye
    Konu Sahibi
Teleservice Lumia 930
Merhaba
Lumia 930 sürekli kendini kapatma ve sarjı full dolduruldukdan sonra 1 saat içinde cihaz cok ısındıkdan sonra sarjı dibe inmeden dolayı teleservice gönderme sağladım fakat cihaz garantisi hala devam etmesine rağmen ve 1.5 yıldır herhangi bir tamir görmemesine rağmen teleservice firmasına ilk defa gitmiştir.Bugun cihazı kontrol saglamak için teleservice sitesine girdigimde cihaz için onarım fiyatı 1300 Tl gibi fiyat belirlemişler.cihazın garantisi hala devam etmekde.bu durumda ne yapmam gerekior acaba normalmidir bu sonradan garanti kapsamınamı alacaklar?.

furyzer0

furyzer0

Üye
Telefonu nasıl yemin ettiniz ithalatçı garanti olup olmadığından emin misiniz

Sent from mTalk using lumia950

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Cihazı servise nasıl teslim ettiniz Teleservice şubesinden mi kargoyla mı?

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
aynısı banada oldu faturada imei yazmıyor diye garanti kapsamında değildir dediler. Aldığım yerden imei yazılı faturayı istedim garantiye çektiler. Muhtemelen ya faturayı okuyamadılar yada kaybettiler.

astala_61

astala_61

Üye
    Konu Sahibi
Cihazı servise nasıl teslim ettiniz Teleservice şubesinden mi kargoyla mı?
Kargoyla teslim ettim hatta faturanın yedegınıde orjinal kutusunda yolladım kendilerine.
Telefonu nasıl yemin ettiniz ithalatçı garanti olup olmadığından emin misiniz

Sent from mTalk using lumia950
Garantili sırf emin olmak için durumdan sonra edevletden kontrol sagladım ime adresinide ithalat garantili.

Krnl386

Krnl386

Üye
1300,00 TL fiyat nedir arkadaş ? Bu nasıl bir servis ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Servise Faturan İle Beraber Git Sorunu Düzeltirler.Arkadaşın Dediği Gibi Faturada Tarih Saat ve İMEİ Okunur Durumda Olsun.Eğer İMEİ Okunmuyor Tarih Saat Yanliş Gibi Şeyler Söylerlerse Aldığın Yer İle Görüş Faturayı Düzenleyip Verirler Sorun Ortadan Kalkar

Üst Alt