Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nın Yasakladığı Sitelere Girmek İçin Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

cozturk

cozturk

Üye
    Konu Sahibi
Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nın Yasakladığı Sitelere Girmek İçin Yardım
Telefonum'un markası N79 (youtube sorunu çözüldü-girebiliyorum) ama diğer sitelere gireceğim vakit telekomünikasyon yasağı çat diye çıkıyo insanında canı sıkılıyo.Bazı kişiler ıp adresleri vermiş bazıları program vermiş ama ne programı yükliyebildim serfitikamla nede ıp adresleri işe yaradı(Ip adresini pc ile bağlantılı olarak denedim-Pc'de girebiliyorum telefondan giremiyorum).Benim araştırmama göre forumumuzda bunun çözümünü bulamadım en azından benim için.
Lütfen biri beni aydınlatsın bunu nasıl çözerim...

1.Not:Konu lütfen çarptırılmasın.Ör/Benim telefonumda w/lan a bağlanmıyor tarzı sorularla.

2.Not:Kesin bilgisi olmayan ve denemeyen lütfen cevap vermesin çünkü öyle bilgiler piyasada çok.

3.Not:Forumumuzda cevabı varsa oraya yönlendirebilirsiniz.

Forumumuzdaki insanları ve benide bilgilendireceğiniz için şimdiden teşekkürler.:oke::oke:

cozturk

cozturk

Üye
    Konu Sahibi
......Güncel Kalsın........

savi42

Üye
telefonuna yeni bir erişim noktası tanımla bglnt ismi fark etmez /veri tşyıcı pakt veri/ erişm noktası internet /kllancı ismiyok /şfre sorma hayr/ şifre boş /dogrulama normal /ana syfa yok/ gelişmiş ayarlara gir /ag türü ıpv4 /ıp adres otomatk/ dns birincil 4.2.2.1/ ikincil 4.2.2.2 /yaz tamama bas/ yakn kopy yok/ ykn kop port no sıfır/ de geriden çık nete girerken verdigin isimli ayardan baglan bende işe yaradı

cozturk

cozturk

Üye
    Konu Sahibi
Savi olmadı dediğin.Çünkü standart ağ maskeside var ona da birşey yazmak lazım ona birşey yazmadan ayarlardan çıkılmıyor...

cozturk

cozturk

Üye
    Konu Sahibi
Forumda bir Allah'ın kulu bilmiyormu şunu.

--------------- Ekleme ---------------

Savi kusura bakma dediğini tam anlıyamamıştım ama şimdi olayı çözmüş bulunmaktayım..
Burdan bu sorunu bilmeyen arkadaşlar için birde ben çözümünü anlatayım...

İlk önce telefonunuzdan Ayarlar'a girin.
Sonra Bağlantı'yı seçin.
Ardından Hedefler'e girin.
Hedeflere girdikten sonra acılan menüde İnterneti seçiyoruz.
Ve hangi ağdan balanıyorsanız ekrandaki listeden kullandıgınız ağın üzerine gelerek secenek/düzenle ye giriyoruz.
bunu yaptıktan sonra tekrar Secenekler e basıp Gelişmiş Ayarlara giriyoruz.
Oradan IPv4 Ayarlarına giriyoruz.
girdikten sonra Dns Adresleri denen yere giriyoruz.

Birincil Dns Adresine: 208.67.222.222 veya 4.2.2.1
İkincil Dns Adresine: 208.67.220.220 veya 4.2.2.2

Bu ayarları yapıp çıktıktan sonra artık herşey faso fiso:ehe

ibrother

ibrother

Üye
bak kardeş şayet opera kullanıyorsan opera turbo modunu açık bırak ABD üzerinden bağlanıyor bu yüzden de türkiyede olmuyon denenmiştir.

Üst Alt