Telekom' dan 2 TL' ye Sınırsız Konuşma...

Sponsorlu Bağlantılar

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Telekom' dan 2 TL' ye Sınırsız Konuşma...

Türk Telekom yeni ek tarifesi "Mutlu Pazar"ı duyurdu. Tarife koşulları ve avantajlar burada...

Türk Telekom'un yeni ek tarifesi Mutlu Pazar ile 2TL ücret ile Pazar günü ve resmi tatillerde adil kullanım limiti içerisinde sınırsız konuşulabiliyor. Bu tarifeyi seçen Türk Telekom müşterileri 6 aylık tanıtım süresince ise 2 ay ücret ödemeden bu paketten faydalanabiliyor

Türk Telekom, müşterilerinin telefon kullanım alışkanlıkları doğrultusunda geliştirdiği ve bugüne kadar yoğun ilgi gören Kullanıcı Dostu Tarifelerine yeni bir paket ekliyor. Mutlu Pazar paketi, ek bir ücret ile müşterilerin pazar günleri ve resmi tatillerde sınır tanımadan şehiriçi görüşme yapmasını sağlıyor. Mutlu Pazar ek paketi ile Türk Telekom müşterileri, aylık KDV ve ÖİV dahil 2 TL karşılığında pazar günleri ve resmi tatillerde sınırsızca konuşabilecek. Altı aylık lansman kampanyası kapsamında ise müşteriler, başvurularını takip eden 2 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden Mutlu Pazar ek paketinden faydalanabilecek.

Altı ay boyunca geçerli olacak Mutlu Pazar ek paketi ile Türk Telekom'un StandartHATT, ŞirketHATT, KonuşkanHATT, YazlıkHATT ve HesaplıHATT tarifelerini kullanan müşterileri, mevcut tarifelerine ek olarak ödeyecekleri aylık tüm vergiler dahil 2 TL karşılığında, adil kullanım limiti olan 3000 dakikalık şehir içi görüşme hakkına sahip olacak. Mutlu Pazar ek paketi kapsamı dışında kalan özel servis aramaları ile dial-up aramalar, Mutlu Pazar kapsamındaki bedava dakikalara dahil olmayacak ve kullanılmayan dakikalar sonraki aylara devredilmeyecek. Paket dahilinde sunulan 3000 dakika üzerindeki görüşmeler ise, müşterilerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecek.

Türk Telekom'un Mutlu Pazar ek paketinden yararlanmak isteyen müşteriler, 444 1 444 numaralı Müşteri Hizmetleri'nden, ofislerden, bayilerden ve Download: adresinden detaylı bilgi alabilir ve başvurularını gerçekleştirebilir.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Şehir içi konuşsam ne olacak sanki..Bunlarda bir kampanya çıkarıyorlar tam "ha aferin"diyecez , araya "şehiriçi"ni koyuyorlar..Ve benim gibi düşünenler rağbet göstermiyor.

byilmazZ

byilmazZ

Üye
bu telekom da ne çıkaracağını bilmiyor...Sürekli yeni bir hat çıkarıyo...hangisini seçceğimizi şaşırıyoz...en güzeli hatsız olması ama o da mümkün olmuyo...şu an bize gelen faturalarda 14,00 tl hat ücreti var ama biz başvuru yapmadık... NE SAÇMA BİR ŞEY ....................

yasinadil

Üye
cok sacma cok.ben 1 yildir ev telefonu kullanmiyorum.. bu ne sacmalik

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Valla ya... TTNet Abonesiyim. İnternetim olmasaev telefonu falan olmuyacak. Ev telefonunu kullanmıyoruz her ay vergi adı altında 12 küsür ücret alıyorlar. Bukadarda olmaz yaaa...

SlashGun

SlashGun

Üye
Ya biz napalım Sırf şu internet yüzünden bedava her ay 9.50 TL Para ödüyoruz ..
Telefonu kullandığımız felan yok hea .. TüRK TeLeKoM ' un Cebine Para girsin Maksat ..
Açacam En sonunda Davayı ..

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Allah aşkına açda bizide rahatlat :kop:

Üst Alt