telefonunuzda en fazla kaç uygulama açtınız? :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
telefonunuzda en fazla kaç uygulama açtınız? :)
arkadaşlar herkes telefonunda en fazla kaç uygulama açtığını yazsın bakalım sonuç ne olacak tabi telefon markası ve modeli dahil.

Ben başlayayım nokia 603-52 uygulama.(hd oyunlar dahil)

ersinbakar

ersinbakar

Üye
aynı andamı yoksa telefonda kurup açtığımız mı ben1 haftada senin o rakamını geçerim. şuan telefonda 20 oyun 10 tane program mevcut tıklamalarımı saymıyorum :D

nexus telefonum 16 gb hafızam mevcut yetmiyor ama olsun :D

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
aynı andamı yoksa telefonda kurup açtığımız mı ben1 haftada senin o rakamını geçerim. şuan telefonda 20 oyun 10 tane program mevcut tıklamalarımı saymıyorum :D

nexus telefonum 16 gb hafızam mevcut yetmiyor ama olsun :D

:) evet aynı anda. Ayrıca telefonun nexus işlemcisi yüksek bi telefon bırakta açsın o kadar uygulamayı :D

ersinbakar

ersinbakar

Üye
:) evet aynı anda. Ayrıca telefonun nexus işlemcisi yüksek bi telefon bırakta açsın o kadar uygulamayı :D

böyle desene bea :D o zaman cevap veriyorum telefonu ilk aldığımda 15 oyunu peşpeşe denedim hepsi datalı sonra sol alttaki tuşla teker teker girdim tak oyun karşımda :D hepsi arka planda çalışıyor program widget felan hiç saymadım.

İncİnat

İncİnat

Üye
700 deyken 57 uygulama acmıstım su an ise
s3 te acık olanlar: nova 1-2-3, asphalt 6 , dungeon hunter 1-2-3, six guns, modern combat 1-2-3, max payne , angry birds -seasons-space - rio, cut the rope- experiments , temple run - brave ,minecraft ve telefon hala kasmıyor canavar ya

ismail

ismail

Üye
bende zaten 20 uygulama yüklü tele onlarında hepsini açtım :)
E63

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Aynı andan birden fazla uygulamaya ihtiyacım olmuyor. Onun için 4 :good:

uğur e

uğur e

Üye
nokia c7 40 program 500 müzik 24 oyun 654 resim koleksiyonu 8 gb kendi hafızası 32 gb dahili hafıza diğerlerinıde saymıyrum tıkır tıkır çalışan bır makina:D

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
p970 25-30

Uruloki

Uruloki

Üye
android kullanan arakdaşlar arkada açık değil hiçbir uygulama esasında ( düşük ram tüketenler hariç facebook gibi zaten bi o açık aklıyor diğerleri yemiyor) sadece arkada açıkmış gibi duruyor he bastığın gelmesinin nedeniyse cihazın güçlü olması yoksa öyle açamazsınız onları

NUD

NUD

Üye
603 te 55 uygulama ve 1014 resimli galeri

StunnerDead

StunnerDead

Üye
Telefona eziyet etme gibi hiç bir amacım olmadı :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
59 tane başka da açıcak şey kalmadı Nokia 701.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...