telefonunuz hangi ülkenin malı,orjinal mi?

Konu, 'Symbian Destek' kısmında vuralkurt55 tarafından paylaşıldı. Okunma: 58489 | Cevaplanma: 105

1. telefonunuz hangi ülkenin malı,orjinal mi?

benim ki de 03 ama made in finlandiya yazıyor ingiltereden aldım?

Yazan: coolll
  2. off 03 çıktı.galiba kore oluyor:off:|-)

3. Yalan bunlar :locked:

4. Saçma Bir Konu oLmuş Ee Benımki Hç Yok KaytSızmı Ya da KaLteszmi oLuyO Daha neLer görCez :D

5. Saçma sapan işlerle uğraşıyorsunuz :)

Bunun kısa ve özü şudur IMEI Numaranız 35 ile başlıyorsa KVK-GENPA-Telpa (Türkiye) Garantisi kapsamındadır.
    35 değilde herhangibir numara ile başlıyorsa bu telefon ülkeye Kayıtsız girmiş demektir. Kime ne üretildiği yerden
    önemli olan kullanılabildiği yerdir..

6. ... benimki 35 le başlıyo :) ... Bu güzel ...

telefonunuz hangi ülkenin malı,orjinal mi? konusuna benzer içerikler

1. Hangi cep telefonu hangi ülkeye ait ? soru ? ( 6 Mart 2009 | Cep Telefonları Genel )

Burda bi konu açılmıştı telefonların imei numarasının orta kisminda ki 2hanesi örneğin )02(bu kalitesiz ,)00(orijinal nokia cihazı )01(finlandiya falan böyle bi konuyu okuyan bilir .ortaya atılmış olan bu konu gerçek mi ya yoksa uydurma falan mı...
  2. Hangi Çin MaLı Telefonu KuLLanıyorSunuz ? ( 21 Temmuz 2010 | Cep Telefonları Genel )

Hangi Cin MaLı TeLefonu Kullanıyorsunuz ?? --------------- Ekleme --------------- KUSURA BAKMAYIN YANLIS SEKILDE KONU ACTIM DAHA DOGRUSU BEN ACMADIM KARDESIM TELEFONUMU ALMIS CIN MALI BNM TEL BU KONUYU ACMIS :S:S:S LTFEN KSRA BAqMAYIN BİDE...
  3. Telefonunuz orjinal mi değil mi? ( 19 Kasım 2010 | Garip ve İlginç Olaylar )

Telefonunuzun kalitesini hatta hangi ülkede üretildiğini üzerindeki birkaç numaraya bakarak öğrenebilirsiniz 27 Mart 2009 Cuma, 13:43 Cep telefonunuzun orjinalliğini öğrenmek artık çok daha kolaylaştı. Hatta bununla kalmayıp kesin olarak hangi...
  4. Orjinal BELLE hangi ülkelere geldi ? ( 3 Şubat 2012 | Symbian^3 Genel )

arkadaslar telefonum yurtdışı çıkışlı. Anna güncellemesi telefonuma Türkiye'den çok erken geldi forumda konusunuda açmıştım. ürün kodum 059D328 Belle hangi ülkelerde orjinal olarak yayınlandı bilgisi olan varmı ?
  5. Telefonum hangi ülkeye ait? ( 8 Eylül 2012 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar dayım 1 hafta önce bir arkadaşından uygun fiayata s2 bulmuş ve almış.Telefon çiziksiz tertemi kutu içeriği .Fakat fatura yok.Kullanma klavuzu ise almanca. Bu telefon hangi ülkeye ait nasıl ögrenirim birde imeiden garanti sorgulaması...
Yüklüyor...
30 Ağustos 2015 Pazar - 18:56:04