telefonunuz hangi ülkenin malı,orjinal mi?

Sponsorlu Bağlantılar

burakoksuzoglu

burakoksuzoglu

Üye
valla bilader benimki finlandia yazıyo senin verdiğin kodlara göre 02 çıkıyo ne iştir anlamadım mademkalitesiz neden garantiyi kvk devir alıyo onlar senin bildiğini bilmiyolarmı bence çok ama çok saçma

Mr-Trojan

Mr-Trojan

Üye
Pek sağlıklı bi yöntem değil çünkü kutuda made in hungary yazıyor telefona bakıyorum made in finland :S

2321tay

Üye
bencede haklısınız arkadaslar

mugayir

Üye
benim 6120 finnandiya malı sevindim buna

aö 21

aö 21

Üye
saçma diyen arkadaslara katılıyorum işimiz gücümüz yok dünyanın en kaliteli telefon markası olan nokia yı yargılıyıcaz ya kardes yürü git işine adam gibi konu aç lütfen

Marsol

Üye
35 le baslayan imei nerenin?

burakoksuzoglu

burakoksuzoglu

Üye
izmir:D:D:D:D

Zero System

Zero System

Üye
xxxxxx ler üretildiği fabrikanın nokia bünyesindeki kodudur.
a ise üretim bandı ve üretildiği partidir.
Ancak Kalite kıyaslaması yapmak saçma. gerek malzeme gerek sistem bakımından nokia'nın standart politikası var.
Ona bakarsanız sony japon malı ama çoğu çinde üretiliyor. Sebep işçilik ucuz, kalite aynı. Adamlar japonyada günde 50$ a işçi çalıştırıyorlar ama aynı fabrikayı çinde kurunca işçileri 5$ a çalıştırıyorlar. Modern sömürgecilik böyle oluyor işte, biraz bizim ülkemizde de var bu durum.
Yalova, izmit, istanbul taraflarında kulübe yapmaya yer kalmadı desem yeridir. tabelalar olmasa geçerken şehir değiştirdiğini bile anlamayacaksın neredeyse...

88884444

88884444

Üye
saçmalık:kop:

--------------- Ekleme ---------------

saçma diyen arkadaslara katılıyorum işimiz gücümüz yok dünyanın en kaliteli telefon markası olan nokia yı yargılıyıcaz ya kardes yürü git işine adam gibi konu aç lütfen
çoq doru sölüsun

ahenk

ahenk

Üye
Bu konu zaten var yararli bilgiler ve dokumanlar bölumunde burda gereksiz olmus
2adet n95 fransadan geldi
1adet e71 almanyadan geldi
3 telde 02 3 telde operator kampanyali ve n95 lerin kizaklari
Benim 01 olan n95 ten daha iyi calisiyo
Imei numarasi cihazlarin takibi icindir bu gibi isler icin degil en basit
Bi elektronik esyada bile seri numarasi vardir
Milleti telinden sogutmayin
istedigim tel bende olsun isterse 99 olsun sorunyok

passiv€ aggressiv€

Üye
teşekkürler:oke:

qwerty001

qwerty001

Üye
01 veya 10 ise Finlandiya malı Kaliteli üretim :oke: Birinci Sınıf Yakışırrrrrrrrrr

Symbiont

Üye
Derin işler :pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro:

--------------- Ekleme ---------------

ha bide bu üretim ilk çıkış yılına göre değişiyor ilk çıkan lar 00 ondan dolayı pahalı

ozi44

Üye
bnım 02 huzur dan 1300 tl yealmıstım vay serefsızler

siNeMM__34

siNeMM__34

Üye
benimki 03 ne oluyor ozaman...bilen varrsa söylesin lürfennn

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Anladığım kadarıyla bu kodlar nokia cihazlar için geçerli, senin kod 03 e baktım fakat karşılaştığı bir ülke göremedim, dediğim gibi sanırım nokialar için... :bilmem:

siNeMM__34

siNeMM__34

Üye
Anladığım kadarıyla bu kodlar nokia cihazlar için geçerli, senin kod 03 e baktım fakat karşılaştığı bir ülke göremedim, dediğim gibi sanırım nokialar için... :bilmem:

OK tşk ederim ilgilendiğiniz için...:):)

Üst Alt