Anket Telefonunuz Bozulunca Hangi Sisteme Geçeceksiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Telefonunuz bozulunca yine Windows Phone alacak mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    105
Silisyaa

Silisyaa

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuz Bozulunca Hangi Sisteme Geçeceksiniz?
Aslında sistemin geleceğini oyluyoruz :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
808 i İade Ettim 1020 Bulsam Alıcam Ama Maalesef :/

dakamon

dakamon

Üye
İphone a geçeceğim

serinaga

serinaga

Üye
Telefon yok ki yeni üretilen, ki alalım, ayrıca sistem şuan gerileme dönemine girdi, bu nedenle belirsiz, zamanla göreceğiz.

ddnet

Üye
Belki çok eleştirdiğim android.. O da belki...

(WM 10.14393.189) 640XL ile mTalk'tan gönderildi

Esendağlı

Esendağlı

Üye
İOS iyi ama cihazları çok pahalı o yüzden o biraz zor, android de çok güzel cihazlar var seçenek de çok...ama sistemi bir sevemedim gitti...yani şuan bilemiyorum mecbur kalırsak o zaman bir karar veririz artık:)

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
İOS iyi ama cihazları çok pahalı o yüzden o biraz zor, android de çok güzel cihazlar var seçenek de çok...ama sistemi bir sevemedim gitti...yani şuan bilemiyorum mecbur kalırsak o zaman bir karar veririz artık:)
Bakış açılarımız benzer. Android'i bende bir türlü sevemedim ama Android 6 ile sağlanan stabilite ve hız sisteme bakışımı olumlu şekilde geliştirdi. Ama hangi cihazı alırsam alayım hevesim 1 günde geçecek biliyorum. Kutusunu binbir heyecanla açtığım 1520 kadar hiçbiri sevindirmeyecek.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, maydinmaydin, dücane ve 5 diğerleri
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Android kullanıyodum telefonumun ekranı kırıldı ikinci kez yine android aldım muhtemeln bi sonrakide android olur :hmmm

• Beğen
Tepkiler: gokturk_28
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Elimde uzun zamandır kullandığım bir L920 var. Camı çerçevesi kırık. Yine de kullanıyorum. Tamamen bozulduğunda ya da iş yapmaz hale geldiğinde piyasadaki telefonlara bir bakarım. Bir tane fiyat performans telefonu seçerim diyorum. Telefonlara yüksek paralar verilmesini doğru bulmuyorum. En nihayetinde yaptığı iş belli. Pahalı telefonlar yüksek fiyat farkını hak edecek kadar iş yapmıyorlar.

Mobil cihaz ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, dücane, flutewoddy ve 5 diğerleri
FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
Bende aynı durumdayım kırık ekran 920 ile dolaşıyorum sistemi bırakmak istemiyorum ekranı ikinci defa tamir ettirmekte istemiyorum microsoft lumialarada erişim kolay değil internetten yüklü alış verişi sevmiyorum bakalım...

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
2.Ele Güvenmiyorum.
Tabiki her yerden, her kişiden alınmaz.
Bunun için bir kaç şey gerekli.
1- 2 nci el olarak aldığında sorun çıkınca bir kaç gün içinde değiştirebilmelisin(Aldığın an farkedemediğin şeyler bir kaç gün içinde çıkabiliyor)
2- Aldığın telefonu o an kurcalayarak her türlü denemeyi yapabilmelisin(konuşma, resim, ses, ve bir kaç aç-kapa yapılmalı.)
3- Ve bir de tanıdık olan birisinden alınmalı.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Esendağlı

Esendağlı

Üye
1- 2 nci el olarak aldığında sorun çıkınca bir kaç gün içinde değiştirebilmelisin(Aldığın an farkedemediğin şeyler bir kaç gün içinde çıkabiliyor)
2- Aldığın telefonu o an kurcalayarak her türlü denemeyi yapabilmelisin(konuşma, resim, ses, ve bir kaç aç-kapa yapılmalı.)
Ben 1020 yi 2.el olarak bir dükkandan almama rağmen sorunlu çıktı, yalnız 1520 yi de 2. el olarak bir başka dükkandan aldım maşallah hala sıfır gibi sağlam ve sorunsuz.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Atladığın En Önemli Şeyde 2.El Cİhazlarda Al Satta Yapılan\İmzalanan Bir Resmi Evrak Olmalı :) Satan Taraf Şu Şu İMEİ Nolu Cihazi Şu TC Kimlik Nolu Kişiye Sattım Ettim Filan Diye Bİr YAzılı Evrak Olmalı.
1.Dediğin Şey Nokia 701 Aldım 3Gde Sorun Yaşadım Cihazi Alırkende Adam Bana İçi Açılmadı Dedi Gittim Baktım Vidalar Eksik Yok Kardeşim SIM Sıkıştırdı İçinede O Yüzfen Açtıda Filan Dedi Tamam Dedim Eyvallah Eve Bi Geldim Cihaz Açılmış Edilmiş ORjinal Şarj Aleti Dedi Orjinal Şarj Aleti Yok 3G Çekmiyodu Onu Hallettim Ekranda Lekeler Vardı Bir Dünya Şey.Bazı Sorunları Zamanla Kullana Kullana Anlyorsun Hemen Çıkmıyor Meydana.Ahize PAtlak Çıktı Bilmem Ne Çıktı SOrunu Doluydu.

2.Denemelerdende Pek Bişey Anlaşılmıyor Adam İşte Cihazin Şarjı Yok Şu Su Yok Busu Yok Diye Geçiştiriyor Ediyor Bir YOlunu BUluyor Yine.
3 Tanıdık Olması Dahda Sıkıntı Yarın Öbürgün Sorun Çıkarsa Cihazda Aranız Açılabilir yada KusurluBİr Cihaz İSe

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
2. El cihaz alırken Önce>> IMEI Kayıtlımı değilmi, Faturadaki IMEI ile Cihazdaki ni karşılaştırırım aynısımı değilmi diye
Sonra>> SERVİCE Testlerini daha Sonra başka diğer şeyleri vs. Test ederim bakarım
Örn:benim telefon Sony Xperia C4 (Telefon da Numerik tuşlar bölümünde *#*#SERVICE #*#*
Yani bu şekilde *#*#7478423#*#*
yazmanız yeterli Sony de böyle
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
1520 vefaat ederse (Allah korusun) 950xl alıcam yada hp gelirse o zamana onu alırım

• Beğen
Tepkiler: erhanercan, Esendağlı ve Aybin.Kilic
.BlueTR

.BlueTR

Üye
Aman Wp falan lazım değil daha fazla dayanamam ben. 2.ye wp alarak zaten büyük bir hata yaptım. Yakında Xperia XA Ultra'ya geçmeyi düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: omerk88
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ben Note7 almıştım ama bildiğiniz gibi hiç elime telefonu alamadan gitti

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
asla