Telefonun hafıza kartını okumaması sorunu

Konu, 'Symbian^3 Genel' kısmında uribaju tarafından paylaşıldı. Okunma: 10099 | Cevaplanma: 9

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Arkadaşlar 16gb hafıza kartımı ara sıra telefon okumuyor.Sonra hafıza kartı kullanılamıyor diyor bende tüm verilerim gitti sandım sonra usb ile pc ye bağladım baktım orda da hafıza kartını görmedi .Ardından card reader ile pc ye bağladıgımda hafıza kartını gördüğünü farkettim ve hiçbirşey silinmemişti ardından telefona taktım nedense telefon kartı gördü.Ama 1-2 saat sonra telefonda bir programla ugrasırken şöyle bir uyarı geldi :"Hafıza kartınızı güvenli çıkartmayı seçmeden çıkartmanız güvenli değil" buna benzer bir uyarı.Ve bunun sonrasında tekrar telefon hafıza kartını görmemeye başladı.Bu sorun neden olabilir arkadaşlar.Gerçekten sinir bir durum.Hafıza kartının markası Toshiba 16gb micro SDHC .

2. Hafıza kartına birşey olmuş olmasın ?

3. valla kartı yeni aldığım için öyle birşeyden süphelenmedim yani karta hiçbirşey olmadı ama bu sorun devam ederse garaniye vermeyi düşünüyorum
  4. başka kartta dene
  5. telefonunun özelliği nedir bilemiyorum çünkü marka model belirtmemişşin, fakat şu profilindeki telefon ise 32 gb kadar desteklemesi lazım normal şartlarda .... sen bence farklı bir 2 yada 4 gb kart dene bakalım aynı şekilde olucak mı ? ki olur ise telefonunu garantiye götürüp versiyon güncellemesi yapmanı öneririm..
  6. versiyon son halde güncel yani telefon da c7 destekleme sorunu yok zaten ilk aldıgım 2gb hafıza kartındaki bir klasörde de içeriğin hepsi farklı farklı isimler almıştı dosya boyutu 0 yazıyordu ve hiçbirşekilde açamıyordum.Onu da ne olduğunu anlamadan biçimlendirmiş ve kullanmaya devam etmiştim.16gb lıktaki sorun böyle olmasa da belki ilişkisi vardır diye düşünüyorum.Virüs taraması falan da yapmıştım bir sonuç yoktu.Bu taramayı 16gb toshiba hafıza kartında daha yapmadım.Toshiba 16gb hafıza kartını ilk aldığım gün paketinden çıkarıp telefona taktıgımda şifre istedi ne hikmetse sonra telefondan biçimlendirememiştim .Card reader ile zar zor biçimlendirmiştim hafıza kartını..
  7. Seninde şansın yardım etmiyor be kardeşim. :ehe
    Makara bi yana sen hafıza kartını aldığın yere telefon ile beraber götür problemi anlat , illaki bir çözüm bulacaklardır...
  8. :ehe neyse 2gundur sorun cikmadi idre etcm artik 5 yil garantisi var :D
  9. şifre mi vardı daha önceden kullanılmıs olmasın?
  10. paketindeydi golddn almistm
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. telefon hafiza kartini okumuyor

,
  2. hafıza kartı okumuyor

,
  3. hafıza kartı kullanılamıyor

,
  4. hafıza kartı telefonda görünmüyor,