telefonumun üstüne su döküldüü ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
telefonumun üstüne su döküldüü ..
telefonumun üstüne su döküldü arkadaşlar garanti yaparmı ? telefon hiç açılmıyor :hmmm

'Patron

'Patron

Üye
pirince yatırsaydın hemen

den1905

den1905

Üye

Krofessional

pirinç güneş kurutma maknsi falan saçmalık sakın deneme direk en yakın servise ve anında bataryayı çıkar

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
çıkardım direk biraz güneşe koydum açılır gibi oldu ekran gitti hiç açılmıyo bugun garantiye verdim bakalım ne olacak :hmmm

----------Eklendi @ 22:10:05 ---------- Yazıldı @ 21:07:32 ----------

pirinç güneş kurutma maknsi falan saçmalık sakın deneme direk en yakın servise ve anında bataryayı çıkar

ne olacak acaba garanti yaparmıki para istemez inş :hmmm

Krofessional

çıkardım direk biraz güneşe koydum açılır gibi oldu ekran gitti hiç açılmıyo bugun garantiye verdim bakalım ne olacak :hmmm

----------Eklendi @ 22:10:05 ---------- Yazıldı @ 21:07:32 ----------

ne olacak acaba garanti yaparmıki para istemez inş :hmmm

kuzenimde samsung galaxy i7500 vardı denize dstü kyıya sdce ekran ıslandı pirnce koydu 1 gn snra servse verdi 380 tl ye ekranını falan degistirdiler toksitlenme olmus ve suyla ilgili seyler garantide olmuo :S

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
kuzenimde samsung galaxy i7500 vardı denize dstü kyıya sdce ekran ıslandı pirnce koydu 1 gn snra servse verdi 380 tl ye ekranını falan degistirdiler toksitlenme olmus ve suyla ilgili seyler garantide olmuo :S

yandık ozaman

----------Eklendi @ 22:46:28 ---------- Yazıldı @ 22:35:54 ----------

benim dokunmatik değil normal tuşlu idarelik almıştım 200 liraya sadece arkası ıslandı batarya kısmı ekran kuru

maxirabit

maxirabit

Üye
katılıyorum iyice kuruduğundan emin ol sonra servise götür. su dökülmesinde kuruduğu taktirde sıvı teması olduğunu ıspat edemiyorlar.

Öle birşey olmasada,sıvı teması olmuş derler servisi heralde köyde kalmış telefoncu sandınız.

Garanti nereye yapıyor? direk kullanıcı hatası derler.

Krofessional

Öle birşey olmasada,sıvı teması olmuş derler servisi heralde köyde kalmış telefoncu sandınız.

Garanti nereye yapıyor? direk kullanıcı hatası derler.

elektronik aletlerin hiç birinde düzgün garanti yoktur
-şeykspir

'Patron

'Patron

Üye
hahahaha nicke bak :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt