Telefonumu Nasıl Windows Mobile Yaparım?

Sponsorlu Bağlantılar

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumu Nasıl Windows Mobile Yaparım?
Arkadaşklar bende nokia 6600 var ve telefonumun işletim sistemini windows mobile olarak değiştirmek istiyorum.İlk olarak windows mobile 6600'ı desteklermi?İkinci olarak windows mobile el ile yüklenebilirmi yoksa telefoncuyamı gitmem gerekiyor.Her telefoncu bu işlemi yapabilirmi,yoksa büyük çaptaki telefonculara mı gitmem gerekiyor.Ve telefonunu windows mobile yapan arkadaşlar varsa bu işlemin maliyeti bana ne kadara patlar.Lütfen bu konu hakkında bilgisi olanlar varsa beni bilgilendirsin.

__Midas__

__Midas__

Üye
bu işlem imkansız arkadaşım, öyle bir olasılık bile yok

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
6600'ı desteklemiyor heralde.Bunumu kastediyorsun.

otoata

otoata

Üye
Hayır değiştirmek gibi bir şansın yok imkansız ( benim bildiğim kadarıylar ) Bu telefon yahu bilgisayar değil ki istediğin zaman mobile istediğin zaman bilmem ne telefon manyak olur yaa bence hiiç kalkışma negüze 6600 işletim sistemi !!!

omeraydo

omeraydo

Üye
öle bi şey olsa ilk ben yaptırırdım ama şimdilik bu imkansız yapan ve yapabilmeyi becerende yok sen kimden duydun o telefoncuda windows mobile işletim sistemi atıldığını sakın o windows live messenger prosu olmasın :D

zekicanmert

Üye
bencede çok saçma işletim sistemini deüiştiremessin

fatal19ty

fatal19ty

Üye
çok saçma olur 6600 windows mobile ama teması var onu kullan seni tatmin edeceğini söyliyeilirm

lordking03_1

Üye
:):):):):)

neden54

neden54

Üye
ilk defa senden dydum he

kkll_23

Üye
Bencede İmkansız

telepti

Üye
varsa bne de isterim ama hiç bişey imkansız değil arkadaşlar ben duydum yapılabiliyormuş merak etmeyin deneyimlerimi yakın zaman da sizinle paylaşacam !!:)

ycg35

ycg35

Üye
yapmak imkansız delilik bu ancak bi tema var onu yaparsın al sana mobile :D:D:D

66996699

Üye
işletim sistemi değişmez telefon neyse odur windowslu bi tlf alabilirsin sadece

Tec/-/no

Tec/-/no

Üye
bende windows mobile ı symbiana tercih ederdim ama böyle birşey mümkün değil.

hasisa

hasisa

Üye
sadece sx1 de olduğunu duymuştum linux yüklü idi

hackerby17

hackerby17

Üye
sen 6600 a window mobile kur ben 3310 a kurucam söz :D

Newwave

Newwave

Üye
Symbian işletim sistemi olan bir telefonu windows mobile yapamazsın çünki bu telefonun anakartı ve işlemcisi symbian teknolojisine göre yapılmış ama sana iyi bir haberim var nokia bir ürününde windows mobile denemiş ve memnun kalmış yakın zamanda windows mobile işletim sistemi kullanan nokia lar yaygınlaşacak yani symbian ı yavaş yavaş nokia terk ediyor deniyor bekleyip göreceğiz umarım yardımı olmuştur bu yazının sana.

as52

Üye
arkadaşım 6600 destekler telefoncuya gitmene gerek yok boşuna masraf google den windows mobili indirirebilirsin

acemi26

acemi26

Üye
sakın öle bi hataya düşme kurulmaz:)

ycg35

ycg35

Üye
6600 nasıl destekler ya saçmalama bide demiş google da ara bulup indirirsin diye boş işler bunlar..

Üst Alt