telefonumu nasıl kayıt etiririm

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında cagatay4455 tarafından paylaşıldı. Okunma: 451 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. telefonumu nasıl kayıt etiririm

arkadaslar telefonumu nasıl kayıt ettirebilirim ettirebilecek arkadas varsa lutfen yardım istiyorum

Yazan: cagatay4455

telefonumu nasıl kayıt etiririm konusuna benzer içerikler

1. Kaçak Telefonlara Ikinci Kayıt Imkanı ... ( 14 Ocak 2006 | Cep Telefonları Genel )

Cep telefonlarının kayıt altına alınması işlemi yeniden başlayabilir. Kapkaç ve kaçakçılığı önlemek amacıyla cep telefonları kayıt altına alındı. Kaçak olduğu belirlenen 1 milyon cihaza ise bayramda konuşma imkânı tanındı. Şimdi bu telefonları...
  2. kayıtsız telefonlar kayıt edilir ( 27 Ağustos 2010 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

kayıt dişi telefonlar kayıt edilir pm den msj yoluyla ırtıbata gecınız 100 100garanti sağlam ıs referasn werebılırm
  3. Tim Telefonumu Kayıt Etmedi! ( 12 Aralık 2011 | Cep Telefonları Genel )

Merhaba, Yurtdışından getirdiğim Nokia telefonumu kayıt ettirmek için gittim TİM çalışanı bu cihazın Türkiye'de kullanım için üretilmediğini belirterek kayıt işlemini yapmadı. Ve telefonum bu gece kapanacak. Kayıt ettirmek için ne yapmam lazım...
  4. Yurtdışı telefonları nasıl kayıt yaparız ( 9 Mayıs 2013 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaslar bende İphone 4s var ve pasaport kayiti iptal oldu Nasil kayit yaptiricam ustume 100 lira kadar istiyorlarmis heralde bi yardimci olurmusunuz ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 16:32:11