Telefonum konuşurken kapanıyor. yardımlarınız bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

yoteam

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum konuşurken kapanıyor. yardımlarınız bekliyorum
Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var!!!!!!!!! :(
N70 cep telefonum konuşurken; hoparlörü açılıyor, galeri açılıyor veya konuşma kapanıyor.
Saydığım bu üç şey yüzünden konuşamıyorum. bazen bunlardan sadece biri oluyor. örn: konuşurken hoporlör açılıyor. açılınca ben ahize tuşuna basıp kapatıyorum. bazen sadece galeri açılıyor. bazen bunlar sırayla bi anda oluyor. Örn: konuşurken hoparlör açılıyor, galeri açılıyor, telefondan "dıt dıt" sesi gelip kapanıyor. bütün bunlar bikaç saniye içinde oluyor. Soft format attım, hard format attım düzelmedi.. Lütfenn yardım.. :bilmem:

Lion Heart

Lion Heart

Üye
Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var!!!!!!!!! :(
N70 cep telefonum konuşurken; hoparlörü açılıyor, galeri açılıyor veya konuşma kapanıyor.
Saydığım bu üç şey yüzünden konuşamıyorum. bazen bunlardan sadece biri oluyor. örn: konuşurken hoporlör açılıyor. açılınca ben ahize tuşuna basıp kapatıyorum. bazen sadece galeri açılıyor. bazen bunlar sırayla bi anda oluyor. Örn: konuşurken hoparlör açılıyor, galeri açılıyor, telefondan "dıt dıt" sesi gelip kapanıyor. bütün bunlar bikaç saniye içinde oluyor. Soft format attım, hard format attım düzelmedi.. Lütfenn yardım.. :bilmem:
virüs girmiş... forumda antivirüs mobilelardan birisini yükle... eğer bu da çözmezse yeni version yükle cebine...

yoteam

Üye
    Konu Sahibi
nokianın sitesinden telefonun yazılımını tekrar yükledim. formatda attım ama düzelmedi. 2 tane antivirüs programı yükledim yine düzelmedi. sorun genelde şu şekilde oluyor. telefonun ışık sensörüne ışık gelmediğinde bu problem başlıyor.. çok ilginç bir durum. telefonuma mp3, ve birkaç programdan başka bişey yüklemedim. yüklediğim programlar: controlfreak 2.7, flash lite 2.1, Fexplorer. bikaçtanede oyun yükledim. birde sinekkonucu bir program vardı. ama onu sildim. yüklediğim antivirler: Norton Anti-Virus ve Kav Mobile. Başka ne yapmam gerekir ? Bi fikrim varmı?
---------SORUNU ÇÖZEBİLMEM İÇİN ÖNERİSİ OLAN LÜTFEN YARDIM ETSİN---------

--------------- Ekleme ---------------

Format atmadan önce yüklediğim programlarda var ama hepsi aklımda değil. Format attığımda onlar silindiği için yazma ihtiyacı duymadım. Ama yinede bilginize..

Lion Heart

Lion Heart

Üye
muhtemelen program çakışmasıdır. ancak emin olmak için hafıza kartını (formatlamadan önce), telefondan çıkart ve telefonda hiçbir uygulama yüklü gözükmesin, bir gün filan böyle kullan. Eğer yine kapanıyorsa donanımla ilgili bişeydir. Ayrıca bataryanın standby ve konuşma süreleri ne kadar onlaarıda yazarsan daha iyi olur...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Büyük İhtimal Virüs Girmiş Ama Söle Birşey Önereyim. Güncelleme Atıp Hepsinden Kurtulabilirsin.

xlovex21

Üye
bu konuda bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum günceeleme atılmıyor zaten güncel diyor virüs felanda yok ve aynı problem n70 te. Lütfen yardım ediniz...

xlovex21

Üye
Varmı sayın arkadaşlar bu konuda bilgisi olan...

alixkandemir

Üye
aynı problem benim n70 te de var sayın arkadaşlar varmı çözüm yolu bulan

americanboy

americanboy

Üye
:oke:

Üst Alt