Telefonum Açılmıyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum Açılmıyor...
Arkadaşlar telefonum açılmıyor. açma tuşuna basıyorum nokia yazısından sonra yuvarlak şekilde dönen şekil çıkıyor sürekli.flashladım yinede aynı ne yapmalıyım bilgisi olan varmı?tüm verileri sil dedim telefonda sonra şarj bitti işlem tamamlanmadan telefon kapandı sonra bu hale geldi ne yapmalıyım?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
flash atman gerekir emmc+rootfs

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
hocam flash atıyorum ama yine aynı sonuç telefon açılmıyor ne yaptıysam olmadı.sürekli ekran ortasında yuvarlak daire çiziyor ama bir türlü açılışa geçmiyor telefon.

- - - Eklendi - - -

sorunu anladım hocam sorunu anladım.sorun benim bilgisayarda. bu gün pc ye windows 8 yükledim. navifirmde sorun verdiği halde yükledim kesin ondan oldu. en iyisi win7 yükleyip tekrar kurdurmak.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
cihazı temizle yaparken şarja takman gerekirdi çok uzun sürüyor çünkü kardeşim geçmiş olsun

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
vallaha hiç sorma engin abi ama çok şükür hallettik vallaha.buda bana ders olsun.Allah kimsenin başına getirmesin tam 15 dk. boyunca o ekran açılmayınca psikolojisi bozuluyor insanın. ama sonunda oldu çok şükür.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
hadi geçmiş olsun.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
vallaha hiç sorma engin abi ama çok şükür hallettik vallaha.buda bana ders olsun.Allah kimsenin başına getirmesin tam 15 dk. boyunca o ekran açılmayınca psikolojisi bozuluyor insanın. ama sonunda oldu çok şükür.

benim ikinci kez temizleme yapışım iki gündür web tarayıcı ana menüde iki tane idi ne yaptıysam olmadı bygün temizleme yaptım kurtuldum ikizlerden şükür :ehe bu arada seni yakalamışken şu front camera linkini yenilermisin bi zahmet indiremedim uygulamayı yahu :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Engin abi onu keşke soraydın sana yapardık onu biz :hmmm

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
yeniliyorum hemen engin abi. rapidshare sitesine yükliyim orası daha sağlam.

- - - Eklendi - - -

[ENGİN];5403714' Alıntı:

benim ikinci kez temizleme yapışım iki gündür web tarayıcı ana menüde iki tane idi ne yaptıysam olmadı bygün temizleme yaptım kurtuldum ikizlerden şükür :ehe bu arada seni yakalamışken şu front camera linkini yenilermisin bi zahmet indiremedim uygulamayı yahu :D

https://rapidshare.com/files/3961697961/FrontCamera.deb yeni link burda Engin abi.birazdan konuya da eklerim linki.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Engin abi onu keşke soraydın sana yapardık onu biz :hmmm

valla Mert ile Serdar'a sordum filebox'tan terminal'den yaoapılabilecekleri yaptık banamısın demedi sen'misin bana karşı gelen dedim ve bastım butona :ehe

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
[ENGİN];5403816' Alıntı:

valla Mert ile Serdar'a sordum filebox'tan terminal'den yaoapılabilecekleri yaptık banamısın demedi sen'misin bana karşı gelen dedim ve bastım butona :ehe

bunu yaptınız mı?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
eyvallah kardelim sagolasın:D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
cidden onu denediniz mi abi ,işe yaramıyorsa benim başıma geldiğinde ben denemiyim boşuna :D

devel-su

Üye
Temizleme işlemi kurulu program sayısına bağlı olarak epey uzun sürebiliyor. PR 1.2'yle en azından o dönen şekil çıkıyor, eskiden garip garip şeyler oluyordu insan bozuldu sanıyor..

Konuyu okuyan arkadaşların aklında bulunsun, temizleme yapacaksanız telefonu şarja takıp kendi haline bırakın, film açın.. :D

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
filebox ta bile browser.desktop 1 tane idi onu kaldırsam tarayıcı gidecektı terminalden de baktım ama orda da 1 tane browser.desktop vardı iki olsa birini silecektim zaten başına böyle bırşey gelirse dene elbetteki sende işe yarayabilir.konu için teşekkürler ayrıca

- - - Eklendi - - -

Temizleme işlemi kurulu program sayısına bağlı olarak epey uzun sürebiliyor. PR 1.2'yle en azından o dönen şekil çıkıyor, eskiden garip garip şeyler oluyordu insan bozuldu sanıyor..

Konuyu okuyan arkadaşların aklında bulunsun, temizleme yapacaksanız telefonu şarja takıp kendi haline bırakın, film açın.. :D
öyle olmalı zaten tele bakıp açılmasını beklersek kafayı sıyırır adam açılmayacak mı diye :ehe

MertcaN9

MertcaN9

Üye
temizleme nedir arkadaşlar :D tam olarak neleri temizliyor ve de yararı çok var mı cihaza ?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
temizleme nedir arkadaşlar :D tam olarak neleri temizliyor ve de yararı çok var mı cihaza ?

cihazı temızle seçenegini seçersen tüm yüklemiş oldugun uygulamalar müzik video resim vs silinir bir nev'i hard format gibi

MertcaN9

MertcaN9

Üye
[ENGİN];5404780' Alıntı:

cihazı temızle seçenegini seçersen tüm yüklemiş oldugun uygulamalar müzik video resim vs silinir bir nev'i hard format gibi

hard formatta mağaza filanda gidiyor C7 de bunda da öyle mi ?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hard formatta mağaza filanda gidiyor C7 de bunda da öyle mi ?

yok silinmiyor orjinal uygulamalar hatta şöyle bir seçenek var menüde olmasını istemedigin orjinal uygulamayı terminal üzerinden kaldırabilir istediginde geri yükleyebiliyorsun

MertcaN9

MertcaN9

Üye
[ENGİN];5404792' Alıntı:

yok silinmiyor orjinal uygulamalar hatta şöyle bir seçenek var menüde olmasını istemedigin orjinal uygulamayı terminal üzerinden kaldırabilir istediginde geri yükleyebiliyorsun

evet onu okumuştum çok teşekkür ederim :) birde bir şey sormak istiyorum maxicep gibi sitelere operadan mı giriyorsunuz yoksa kendi tarayıcısı da güzel mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt