Telefonu tamir ettirdim kazıklandım mı ? [ACİL,ÖNEMLİ]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kopane

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu tamir ettirdim kazıklandım mı ? [ACİL,ÖNEMLİ]
Arkadaylar merhaba,

Pazartesi günü telefonumu düşürdüm ve sarj olmuyordu. Götürdüm telefoncuya. Anlattım Fiyatı hakkında nekadar tutar dedim. Bakmadan birşey diyemem ama çok tutmaz yaparız birşeyler dedi. Bugün yaklaşık 30 dk. önce gittim denedik sarj oluyor. Belirtmek istediğim bir şey var.

Telefonum ideos x5 ve resimine bakarsanız 2 kısımdan oluşuyor (arka kapağı) benim üst taraf yok. Flaş ve güç tuşları yapışıktı şimdi baktığımda 2side sallanıyor sorduğumda ise onlar sökülmeden yapılamaz dedi eyvallah tamam da sonra neden yapıştırmadınız ? buna kıl oldum. Neyse fiyatını sordum 40 Lira dedi. Hemen çıkarıp vermedim zaten yanımda okadar parada yoktu. Neyse ne yaptında okadar para tuttu abicim dedim O flash ile güç yerini göstererek "sen ne sandın burası komple değişti yeni soket taktık dedi." Baktığım da benim ust taraf olmadığı icin güç düğmesi az aşınmıştı değişmiş olsa orası sıfır olmazmıyda halen benim kullandığım gibiydi.Amacım çok para istemesi cimrilik vs. yapmak asla değil fakat kazıklanmakta istemiyorum. Elinde sonunda vericeğim o parayı ama almadan maxicep ailesine sormak istedim.

1-) Gercekten 40 Lira edermi ?
2-) Soketin değişip değişmediğini anlıyabilirmiyim ?

Arkadaşlar telefonu aldım, kafa yokki denemeden verdim aldım eve geldim açtım reboot system yeri geliyor onu seciyorum rebooting diyor kapanıyor açılmıyor. Bu arada telefonun içi değişmiş alt tarafında açıklık var ne diyim ki gitti 600 Lira çöpe.

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
gecmiş olsun... :(

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Geçmiş olsun...

Arkadaşım hala şu ortada telefon tamircisiyim diye geçinenlere güvenmeyin, Eğer gerçekten temiz ve güvenilir birisi ise ona sözüm yok..

böyle durumlarda en güzeli servise vermek, belki 20-30 fazla gider ama en azından güvenilir...

Bence götür telefonu ve hatasını düzeltmesini söyle...

kopane

Üye
    Konu Sahibi

Geçmiş olsun...

Arkadaşım hala şu ortada telefon tamircisiyim diye geçinenlere güvenmeyin, Eğer gerçekten temiz ve güvenilir birisi ise ona sözüm yok..

böyle durumlarda en güzeli servise vermek, belki 20-30 fazla gider ama en azından güvenilir...

Bence götür telefonu ve hatasını düzeltmesini söyle...

Saolun arkadaşlar..

Telefonumu açmayı başardım. Fakat telefon nerdeyse hiçbiyerde çekmiyor. O metal yerin ortadaki gri gibi olan onu nasıl olduysa bi kısmını eğmişler. Musait bi zamanda telefonu aldığım yere götürüp verceğim parası ne ise vermeye razıyım yeter ki telefonu eski düzgün haline getirsinler. Zaten garantiye götürmek için geri dönüş yapıcaktım 2.2.1 vardı sarja takıcakken düşürdüm ve başıma bunlar geldi yoksa zaten garantiye götürecektim ufak tefek sorunlar vardı. Sizce telefonu aldığım yeremi götürmeliyim yoksa geri dönüş yapıp kvk yamı götürmeliyim ?

Kerim.

Kerim.

Üye
gecmis olsun:(

kopane

Üye
    Konu Sahibi
Sizce telefonu aldığım yeremi götürmeliyim yoksa geri dönüş yapıp kvk yamı götürmeliyim ?

fredwerevıra

fredwerevıra

Üye
benim iki tane samsung galaxy w telefonumda tamirci yuzunden gitti gecmis olsn kardesim bende yaklask 1000 lira zarardaym..

muxo

muxo

Üye
Sizce telefonu aldığım yeremi götürmeliyim yoksa geri dönüş yapıp kvk yamı götürmeliyim ?

hiç uğraşma. Kvkya götür telefonunu garantili bir şekilde tamir etsinler. Hem kafan rahat olur.600tlyi çöpe atmaktansa 50 , 60 ver. Sağlam olsun

kopane

Üye
    Konu Sahibi
benim iki tane samsung galaxy w telefonumda tamirci yuzunden gitti gecmis olsn kardesim bende yaklask 1000 lira zarardaym..

Teşekür ederim.

hiç uğraşma. Kvkya götür telefonunu garantili bir şekilde tamir etsinler. Hem kafan rahat olur.600tlyi çöpe atmaktansa 50 , 60 ver. Sağlam olsun

Önerin için teşekür ederim dostum. Fakat şuan orjinal olmayan 2.2.1 var ya o yüklü. Geri dönüş yapıp götürmeliyim fakat telefonu götürdüğmde ne kadar isterler ortalama ? Gerekir ise telefonun resimlerini çekip buraya koyabilirim daha iyi fikir için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...