Telefonu modem olarak kullanma

Sponsorlu Bağlantılar

kanka5000

kanka5000

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu modem olarak kullanma
Arkadaslar bi sorum olacak ben turkcell in 100 mb lık internet paketini aldim. Telefonu modem olarak kullanıp laptop la internete baglanabilirmiyim? Telefonum 6630 simdiden tesekurler

• Beğen
Tepkiler: celilcemre

Doğan

Üye
Bende tam olarak bilmiyorum ama böyle bişey olucağını sanmıyorum

kanka5000

kanka5000

Üye
    Konu Sahibi
Bilen bi arkadas detayli bi bilgi verirse seviniriz. Bu konuyu suan telefondan actim. Ama telefondan mesaj yazma gibi bi ozelligim olmadigi icin cok zor oluyor:(

yasinnn03

yasinnn03

Üye
ye gir pc stueyi indir laptopa kur ac pc sutueyi ama usb kablo olmasi gerekiyor yoksa telefoncular 5tlye satiyor telefonu usb ye bagla pcsutueyi aç hemen karsına cıkıyo orda internete baglan yazan yere tıkla tamamdır bende busekilde baglanıyorum

sweety_boy_43

Üye
ye gir pc stueyi indir laptopa kur ac pc sutueyi ama usb kablo olmasi gerekiyor yoksa telefoncular 5tlye satiyor telefonu usb ye bagla pcsutueyi aç hemen karsına cıkıyo orda internete baglan yazan yere tıkla tamamdır bende busekilde baglanıyorum

peki benim telm 6300 ben gireblrmym.usb kablomda var pc suiteyide kurarz sorun deil

Doğan

Üye
nie olmasın :D hemde çok süper oluo

olur arkadaşım olur pc suite indir yada cdsini vermişlerdir bağlan wardır ona bas hat seç 10 a kadar sayıcak ve bağlancak:oke:
öğrenmiş oldum teşekkürler

veganomi

Üye
Bilgisayarda güncellemeleri falan kapat hiç bir programın güncelleme yapmasına izin verme interneti mümkünse resimleri yüklemeden kullan yoksa hiç farkında olmadan internet paketin sıfırlandığı gibi kontörunde -30 a dayanır aman dikkat..

ilo53

ilo53

Üye
Peki msnye girsem sadece yetermi?100Mb

sweety_boy_43

Üye
Pekı ben bunları bılmıyordum tesekkur ederım..
Ozaman tel yanımdayekn baglarım pc ye pc ıneternetını keserım telın ınternetıyle baglanırım...
Pekı telde ınternet paketı yok dıyelım pc de ıneternet var dıyelım...
Telı yıne pc ye baglanarak pc nın ınternetınden kb harcayarak telden ınternete baglanabılıyormuyuz??
Cvplarınız ıcın tsk ler

maleguard

maleguard

Üye
dosya alış verişi yapmazsan yeter..
Fakat sen gene de kullanırken sıklıkla kaç mb kaldığını kontrol et..
100mbde pek kontrol etmeye gerek yok xD internette gezmezsen hiç ama gerek yok ben internette gezerek msnde 3-4 saat takılıodum 10mb gidiodu internette çok gezmiodum tabi

eren37600

Üye
arkadaşlar ister msn e girin ister nete ben 1 tıldır paket alıp pc suite üzerinden laptop ile nete bağlanıorum girebilirsiniz

SlashGun

SlashGun

Üye
Valla Arkadaşlar N73 ü de Modem olarak kullanim dedim ..
Kontörlerin Şaftı kaymıştı :) 78 Kontör vardı Allah'tan 5 kontör bırakmış ..
Yoksa çağrı atmaya kontör yok :ehe

veganomi

Üye
Valla Arkadaşlar N73 ü de Modem olarak kullanim dedim ..
Kontörlerin Şaftı kaymıştı :) 78 Kontör vardı Allah'tan 5 kontör bırakmış ..
Yoksa çağrı atmaya kontör yok :ehe

evet dikkat etmek lazım benim de başıma çok geldi bilgisayardan girerken kalan paketi sürekli kontrol etmek gerekiyor ters bişey olursa hemen kesin neti..

Scorp1725

Scorp1725

Üye
Pekı ben bunları bılmıyordum tesekkur ederım..
Ozaman tel yanımdayekn baglarım pc ye pc ıneternetını keserım telın ınternetıyle baglanırım...
Pekı telde ınternet paketı yok dıyelım pc de ıneternet var dıyelım...
Telı yıne pc ye baglanarak pc nın ınternetınden kb harcayarak telden ınternete baglanabılıyormuyuz??
Cvplarınız ıcın tsk ler

bu fikir benim de aklıma gelmişti ama şöyle bir düşününce gereksiz geldi bana.::
rahat rahat bilgisayarda internette dolaşmak varken ne yapacaksın bilgisayarın interneti ile telefondan bağlanmayı :)

asigsasi

asigsasi

Üye
Msn internet paketini daha hızlı düşürür bende 1 senedir internet paketi ile pc suite üzerinden bağlanıyorum kaç mb harcandığını kontrol edersek sık sık hiç bir sorun olmaz ama çok yavaş normal internetten

ilo53

ilo53

Üye
Bende oyle yapym telm n70grmıyo ama ben bluetootla baglanym.

SeRKaNCa16

Üye
6300 blutot uzerınden harıcı modem olarak kullanılıyor :) askerde 14 oyle yaptım :O))

orkun_celik_

Üye
pc suite usb kablosuz bluetootla baglanip internete girebilirmiyim

Üst Alt