Telefonu Eski Haline Getirmek

Sponsorlu Bağlantılar

namarem

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu Eski Haline Getirmek
Telefonuma güncelleme yaptım fakat güncellemeyi beyenmedim ayarlar değişmiş kapama tuşuna basınca tercihlerin hepsi çıkıyordu sessiz var genel yada kendi benimsediğim ses ayarlarının ismi yok ve bunun gibi 5 veya 6 tane beyenmediğim seçenekler var bilseydim böyle olucağını yüklemezdim zaten de neler yeni olarak göstermiyor öyle bi seçenekte yok bunu eski haline getirmenin yolu yok mu? varsa nelerdir ?

Örnek formatsa format yada varsa bi program eski haline getirme o da olabilir ve formatsa bunu nasıl yaparım

Not : format attımmı eski güncellemeden mi devam edicek ilk telefonu aldığım güncellemeden mi yani ?

ve günceleme yaptıktan sonra hiç bir oyun ve program yüklenmedi sertifika hatası diyor haclemeyi denedim eskisi gibi olmadı...

eski güncelleme ile herşeyi yüklüyordum problem yoktu...

şimdiden ilgi için teşekkürler

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
senin yaptığın fp1 güncellemesi bunu eski haline neden döndürmek istiyorsun ki. Zaten döndüremezsin de. Format atsan da eski haline dönmez

namarem

Üye
    Konu Sahibi
senin yaptığın fp1 güncellemesi bunu eski haline neden döndürmek istiyorsun ki. Zaten döndüremezsin de. Format atsan da eski haline dönmez

telefon hacklenmiyor + mesaj renkli gözüküyor göz alıyor + kapama tuşuna bastınmı bütün tercihler çıkıyordu bunda sadece sessiz seçeneği var aklıma gelen şimdilik bunlar dahada var kötü yani anlıyacağın...

serdar_gs

serdar_gs

Üye
telefon hacklenmiyor + mesaj renkli gözüküyor göz alıyor + kapama tuşuna bastınmı bütün tercihler çıkıyordu bunda sadece sessiz seçeneği var aklıma gelen şimdilik bunlar dahada var kötü yani anlıyacağın...

Ne alakası var anlamadım benimde 603 benimde güncellendi ve hackleniyor (installserver 1.7.rpm dosyasını c:/patches klasörüne atmadın herhalde). Mesajlara oturum (sohbet gibi) bakmak istemiyorsan mesajlarda seçenekler/klasörleri gör de oradanda seçenekler/mesaj görünümü de oradan gelen kutusunu seç. Kapama tuşunda ise ben hatırlamıyorum öyle bütün tercihleri falan ama bana göre o kadar kalabalığa gerek yok genel ve sessiz yeterli (tabi bana göre).

Telefona bi kere son sürüm yüklendimi format atsanda alt sürüme geçemiyosun onun için downgrade denen işlem gerekiyor ama oda şimdilik bu telefonlar için pek mümkün değil gibi. Ayrıca hiçte önermem güncel sürüm daha iyi bana göre, ha eksikleri var ona eyvallah.

namarem

Üye
    Konu Sahibi
ben mavi renkli görünmemesi için söylemiştim sohbet gibi mesaj olayını söylememiştim gelen kişinin mesajları mavi mavi gözüküyor eski halde daha güzeldi bundan bahsetmiştim sen sohbet olayına girişmişsin. zevkler ve renkler tartışılmaz. installserver 1.7.rpm de pathc içinde yüklü . ama program ve oyun yüklemiyor denedim. eski güncel haldeyken herşeyi yüklüyordu. ilgin ve alakan için teşekkür ederim.

- - - Eklendi - - -

Ne alakası var anlamadım benimde 603 benimde güncellendi ve hackleniyor (installserver 1.7.rpm dosyasını c:/patches klasörüne atmadın herhalde). Mesajlara oturum (sohbet gibi) bakmak istemiyorsan mesajlarda seçenekler/klasörleri gör de oradanda seçenekler/mesaj görünümü de oradan gelen kutusunu seç. Kapama tuşunda ise ben hatırlamıyorum öyle bütün tercihleri falan ama bana göre o kadar kalabalığa gerek yok genel ve sessiz yeterli (tabi bana göre).

Telefona bi kere son sürüm yüklendimi format atsanda alt sürüme geçemiyosun onun için downgrade denen işlem gerekiyor ama oda şimdilik bu telefonlar için pek mümkün değil gibi. Ayrıca hiçte önermem güncel sürüm daha iyi bana göre, ha eksikleri var ona eyvallah.

varsa sıfırdan hacleme sistemin yardımcı olursan sevinirim ?

Not : Daha önceden haclemiştim çalışıyordu.... şu an herşey duruyor pacthes rompatch programı vb gibi ...

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Sohbet olayına girmişsin derken işte o gelen mesajın mavi gösterildiği mesaj oturumunu kasdetmiştim. O temayla alakalıymış galiba. Ben teşekkür ederim yardımcı olabiliyorsam.
Hack için nasıl bir yöntem uyguladın bilmiyorum ben http://www.maxicep.com/symbian-3-si...yontem-s-3-anna-belle-s60v5-s60v3-548312.html bu konudaki anlatımla yaptım. İlk olarak bendede olmamıştı ama son olarak ek seçeneklerde verilen Install Server v1.7 dosyasını c:/patches klasörüne atıp rompatcherden aktif edince hack gerçekleşmişti.

o.akgul5734

Üye
ben yeni nokia 603 aldım ve güncelledim sonra quarter klavye oluyor onu değişytirmek mümkünmü acil yardım edebilir misin.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

Üst Alt