Telefonu Bilgisayara İnternet Baglama

Sponsorlu Bağlantılar

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu Bilgisayara İnternet Baglama
Sa arkadaslar benim telefonda vodafone'nun sinirsiz cepnet paketi var telefonda samsung galaxy ace 5830i ben bunu pcden internete baglamak istiyorum samsung kieste yuklenirken internet istiyor ben zaten internet yapmak icin uğraşıyorum lütfen yardim edin

mhmtemnacr

mhmtemnacr

Üye
Bildiğim kadarıyla Ace'de WiFi Erişim Noktası özelliği var. Aktifleştirmek için; telefonunuzda Ayarlar'dan, kablosuz özelliklerinden, WiFi Erişim Noktası, Taşınabilir WiFi erişim noktası veya onun gibi bir şeyler varsa ona tıklayıp aktifleştirin. Daha sonra aynı yerden kablosuz ayarlarını (şifre, vb...) yapıp belirlediğiniz şifreyle bilgisayardan kablosuza bağlanın.
Bahsettiğim Erişim Noktası özelliği, telefondaki mobil ağın Wi-Fi yoluyla paylaşılmasını sağlıyor.

dgrszz

dgrszz

Üye
kablosuz aglar tasinabilir aglar usb isaretle tabi samsung drevrlar yuklu olmali ve pc bagli olmali

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Bildiğim kadarıyla Ace'de WiFi Erişim Noktası özelliği var. Aktifleştirmek için; telefonunuzda Ayarlar'dan, kablosuz özelliklerinden, WiFi Erişim Noktası, Taşınabilir WiFi erişim noktası veya onun gibi bir şeyler varsa ona tıklayıp aktifleştirin. Daha sonra aynı yerden kablosuz ayarlarını (şifre, vb...) yapıp belirlediğiniz şifreyle bilgisayardan kablosuza bağlanın.

Bahsettiğim Erişim Noktası özelliği, telefondaki mobil ağın Wi-Fi yoluyla paylaşılmasını sağlıyor.

Kardesim onu biliyorumda pcden nasil görcem

everest22

everest22

Üye
arkadaşim ben senin kullandiğin telefonun aynisini kullaniyorum eğer sistemin win7yse kies kurarken internet istemiyor ve usb bağla dediğin an internete girebiliyorsun,ama baktim diğer sistemlerde bu olmöuyor araştirdim naptim ettim kiesin kurulu olduğu dosya içinde usb drivers diye 22 mblik bir dosya buldum bunu herhangi bi işletim sisteminde kurman yeterli sadece kur telefonu usb ile pcye bağla kiese falanda gerek kalmiyor dosyayi upload etmek isterdim ama bende o dedğin cepnet250 paketinden kullaniyorum ve upload edmeye çalişsamda bağlanti zaman aşimina uğruyor kusura bakma sadece bilgilendirme yapabildim :( işalah yardimci olabilmişimdir

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim bagladim kiesi pcye sonra internete girdim hicbir sey olmadı

Üst Alt