Telefonlarınızın İmei numarasını değiştirin

Sponsorlu Bağlantılar

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
Telefonlarınızın İmei numarasını değiştirin
Bilgi isteyen arkadaşlara

Vistada çalışmaz bu kesin.Bu yüzden hiç deneme fırsatım olmadı.Ancak yapan arkadaş çok var bu yüzden biraz daha uğraşır iseniz program üzerinde kesin çözüme ulaşacaksınız.Çift sim kartlılarda çalışmaz.Sadece çin malı usb desteği olan cihazlarda çalışır

Evet Arkadaşlar Yanlış Duymadınız Usb ile İmei Numaranızı Değiştirin. Artık Telefonunuz Kayıt altında olmuş olmamış sizin için bir şey ifade etmiyor.
Bu program çin malı telefonlar içindir
Rar : Kod:cepexpres.com

rar şifresi: cepexpres.com

Bu program yoğun ilgi gördü fakat bir okadar da sorunları beraberinde gertirdi. Sanırsam bazı arkadaşlar programı indirince antivirüs programları alarma geçmiş, olabilir kabul ediyoruz ancak programı taratırsanızda program da hata alabilirsiniz. Sonuçta bu program ihtiyaç duyulduğu için kullanılıyor. İşinizi gördükten sonra programı kaldırabilirsiniz. Ola ki programı kullandıktan sonra bilgisayarınızdaki C: ve D: ye çift tıklayınca giremezseniz aşağıda verdiğim kill_amvo_virüs temizleyiciyi kullanın ve gelen her uyarıya tamam deyin.Sonuç olarak bilgisayarınız temizlenecektir. Ancak şunuda söylemeliyim programda virus yoktur sadece tehdit içeren(antivürüsler oyle algılıyor) illegal bir programdır dolayısı ile antivurusler alarma geçiyor .eğer bunu rardan çıkarırken antivirusleriniz aktif durumda ise programdan bazı dosyaları siler ve programdan hata alırsınız.
Unutmayın Bizler sitemize leke getirecek işler yapmak istemeyiz...

1.çin telefonlarına uygun modem driver indiriyosunuz önce
2.Telefonu usb den bağlayıp driver olarak indirdiğiniz usb modem driveri gösteriyorsunuz.
3.bilgisayarım-donanım-bağlantılarda com3(değişebilir) olarak beliriveriyor.
4.Programı çalıştırıp ister *.inften istemezseniz program üstünden com1 yazısını com kaç görünüyorsa 1 i silip onu yazıyorsunuz.

imei yazıp sallamak serbest değiştir diyorsunuz kapama açma düğmesi ve bitti.

hayırlı olsun.

Arkadaşlar bilgi alıntı olup çin malı kullanamadığınız yada sahte imei li telefonlarınızda deneyebilirsiniz. Ama dikkatli olun virüs uyarısı verdi program için antivirüs ama sadece kötü amaçlı yaılım buldu. :hmmm:hmmm

• Beğen
Tepkiler: FlyPgs21, jak34 ve Godfather

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
işte size kesin ve kolay yoldan çözümünü veriyorum ama alıntıdır.
evet arkadaslar uzun aramalarım sonucunda çin malı telefonların imeisorununa cözüm olan programı buldum ve indirin sonra telefonunuzu usb ile pc ye bağlayın. ve bağladığınız portu secin ardından eski birtelefonun imei no sunuu yazın ve change butonuna basın ve biraz bekleyin. hepsi bu kadar!!!

not:imei numarasını sakın sallamayın çünkü onlar bir algoritmaya göre hazırlanır ve hatalı cıkarsa ise yaramaz.

Alıntıdır arkadaşlar öncelikle yasal kayıtlı ürünleriniz de denemeyin deneyecek seniz çalışmayan kullanılmayan yada kapalı olanlara deneyin.

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
Arkadaşlar Deneyen Varsa Lütfen Cevap Yazsın.
Çünkü Usb ile imeil değiştireleceğini sanmıyorum.
Bu Program Çalışırsa Çok Güzel Olacağını İnanıyorum.
Birde Resimli Anlatma veya Video lu Anlatma Fırsatınız Varsa Çok Güzel Olur.
Deneyen Varsa Lütfen Paylaşşsın.
Paylasımın İçin Teşekkürler!...
:hmmm

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
bu programı kullanmakta olduğunuz telefonda denemeyin ve kesinlikle çalışıyor ama üstteki virüslü olabilir kötü amaçlı yazılım var diyor antivirüs ama alttaki tamamen temiz ve işe yarıyor eski bir trident te denedim sallamasyon zaten şimdilerde çöpte telefon ve değiştirdi.

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
bu programı kullanmakta olduğunuz telefonda denemeyin ve kesinlikle çalışıyor ama üstteki virüslü olabilir kötü amaçlı yazılım var diyor antivirüs ama alttaki tamamen temiz ve işe yarıyor eski bir trident te denedim sallamasyon zaten şimdilerde çöpte telefon ve değiştirdi.

Çin Malı Nokıa 6300 Var Kardeş,
Yasal Dışı Olduğu İçin Kapandı.
Onu Değiştirirmi ?
2.sinde Virus Yok Dedi 20 Tane Virüs Çıktı
2.sinde %50 Yani 20 Tanesinde Virüs Var
Dosya China_Mobile_Change_IMEI_No_Box.r alýndýðý zaman 2009.04.21 12:35:24 (UTC)
şimdiki Durumu: tamamlandý
Link:
Sonuç: 20/40 (50.00%)
:bilmmCevabını Bekliyorum:bilmm
DENEYEN BİRİ CEVAP YAZSIN LÜTFEN

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
ben ilk kullandığım zaman bu içeriği tamamen güvenli olarak yükledim ve denedin kaspersky tarattım bulmadı herhangi bir içerik ama eset şu an buldu. Bu adreste kaynak dosya mevcuttu ama değiştirilmiş ve tamamen zararsız bir çerik eklenmiştir bende buraya eklemekteyim adresinde anlatımı mevcuttur. Alıntı olduğu için sadece bir defa kullanıp sildiğim için fazla önemsemedim ama zararlı içerik olduğu için bu dosyayı ekliyorum tamamen güvenli bir içeriktir.

MD5: CD3030F11D82A7DE8D1E938131C12128

Godfather

Godfather

Üye
vay anasını be ben değiştirilmez zannediyordum :)

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
bu eklediğim den faydalanın içeriği tamamen güvenlidir ve kaynak site du ve içerik değiştirildiği için bende bu içeriği koydum güvenli olduğunuda görebilirsiniz linke tıklarsanız virustotal in linkine

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
Kardes Bu 14 haneli imeil leri yapıyomus telefon hatsız normal açılıyor ama hat takınca kapanıyor.
Yardım eD Lütfen
Bize 15 Haneli LAsım
bUNDA Zaman aşımına uğruyor Değiştirmiyor :S

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
çin telefonlarının değiştiriyor ama bilinen markaların değiştirmiyor. bunları dene birde

yada

Bu programların kullanımı gayet basit. Telefonunuzu Bluetooth veya Kablo ile pc nize bağlayın. Com Portunu değiştirip bağlantıyı sağlayın. Imei girip değiştirin. Yalnız tüm sorumluluk kullanan arkadaşa aittir. Programları ben yazmadım ihtiyacım olduğunda denedim ve oldu. Gereksinim duyan arkadaşlara yardımcı olabilir.

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
çin telefonlarının değiştiriyor ama bilinen markaların değiştirmiyor. bunları dene birde

yada

Bu programların kullanımı gayet basit. Telefonunuzu Bluetooth veya Kablo ile pc nize bağlayın. Com Portunu değiştirip bağlantıyı sağlayın. Imei girip değiştirin. Yalnız tüm sorumluluk kullanan arkadaşa aittir. Programları ben yazmadım ihtiyacım olduğunda denedim ve oldu. Gereksinim duyan arkadaşlara yardımcı olabilir.

Kardes Bunları su sıteye upload edersen sevınırım rapısh de hata verıyo burda bır cok yere tek seferde upload edebılıyor.

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi

sorunu linke tıklayınca çözülmüş göreceksin rahan indirirsin ekstra linkler konulacaktır

--------------- Ekleme ---------------

buyurun buradan indirin sağlıklı ve güvenlidir hızlı indirirsiniz.

buda diğeri

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye

sorunu linke tıklayınca çözülmüş göreceksin rahan indirirsin ekstra linkler konulacaktır

buyurun buradan indirin sağlıklı ve güvenlidir hızlı indirirsiniz.

buda diğeri

1.sinde Malesef Gene Hata Veriyor.
2.sinde ise hiç açmıyor o Spiderman Galıba Box İçin Kullanıyor USB Kullanıylmıyor Driver istiyor Spiderde o yuzden hıc kullanamıyorum acaba telefon tanımıyor ondan olabılır mı ama ben onun drıverını nerden bulabılırım kı:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

:allalla::allalla:

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
driverleri yüklemeden olmaz driverleri mtk driver konusundan indirebilirsiniz

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
Driver Linkini Verirmisin Kardes

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
üstekki şahıs başarıyı son verilen yazılım ile sağlamıştır. Yanlız kullanımdaki kayıtlı cihazlarınızda denemeyiniz çünkü bu türden bir olay sizin aygıtınızı kullanıma kapalı olmasına neden olabilir. Bunun yanı sıra hiçbir yazılım kesinlikle %100 ü tahüt etmez ve bu yazılımlar tanınmış kaliteli markalarda çalışmaz sadece çin üretimi olan telefonlar içindir buna binayen sadece kullanım dışı ve eski ürünleriniz için verilmiş olup kullanımdabulunan ürünlerinizde denememeniz rica olunur.

powergolds

Üye
teşekkurleer

kavas_BURAK

Üye
ben programı indirdim imei nnumarasını değiştirmeyi çalıştım ama "please hold on the power " diye bi yazı çıkıyor 5-7 saniye sonrada Opariton failed...! diye bi yazı geliyor acaba resimli veya videolu anlatım yapa bilirmisiniz veya basamak basamak anlatsanızda olur

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
Telefonun Markasını Nedir?

Üst Alt