Telefondan üye olduğum bir siteden nasıl üyeliğimi iptal edebilirim

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında asd19942 tarafından paylaşıldı. Okunma: 9688 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefondan üye olduğum bir siteden nasıl üyeliğimi iptal edebilirim

Arkadaşlar ben telefonumdan müzik indirme için bir siteye girdim ve indirme linkine tıkladığımda 10 tl gitti ve 1 hafta sonra aynı gün durup dururken 10 tl daha gitti bunu nasıl durdurabilir veya iptal ettirebilirim bir yardım edin :ağlarım: yoksa hatta para felan kalmıyacak acilen yardım ederseniz sevinirim ! bu arada operatörüm vodafone

Yazan: asd19942
  2. vodafone müşteri hizmetlerini arayıp aboneliğin iptal edilmesini iste...

3. müşteri hizmetlerini ara onlar iptal eder

4. teşekkürler başka bir bilgisi olan paylaşsın lütfen !

--------------- Ekleme ---------------

yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz sorunum çözüldü ve giden tl lerim geri geldi çok sağolun :D

5. Sen de hak etmişsin ama...:ehe

İyi kurtarmışsın paçayı...:)

6. giden geri gelmez yeme bizi şimdi :D

7. ne sitesi bu kardeş kontör alıyorr :naughty:

8. Senin Gsm Turkcell Necmi Affetmez Valla aldı mı :d:

9. Sonuçta Türk dimi :ehe

Telefondan üye olduğum bir siteden nasıl üyeliğimi iptal edebilirim konusuna benzer içerikler

1. Üye olduğunuz Sitelerin şifrelerini kaydetme

arkadaşlar firefox tarayıcımda yaklaşık 12 siteye üyeyim diyelimki ben bu kodlari unutmamak için bu sitelerdeki kodlari kaydeden bi program veya eklenti varsa lüften benle paylaşsın şimdiden teşekkürler..arkadaşlar bu arada başlığı yanlış...
  2. goller cepte diye bir uygulamaya abone oldum nasıl iptal edebilirim

turkcell goller cepte ye abone oldum yanlışlıkla nasıl abonelikten çıkarım yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşkkürler
  3. kvkmarket üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

mrb arkadaşlar. kvk markete üye oldum. ancak şimdi bu üyeliği iptal etmek istiyorum. bunu nasıl yaparım? şimdiden teşekkürler..
  4. Bir telefonun android olduğu nasıl anlanır

Arkadaş bir samsung dokunmatik tel almış hava atıyor android diye bunu nasıl anlarız not: telefon nedir diye sormayın bilmiyorum
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 13:10:09