Telefondaki WLAN ile pcden nete bağlanılır mı ???

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında lovir tarafından paylaşıldı. Okunma: 6898 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefondaki WLAN ile pcden nete bağlanılır mı ???

Arkadaşlar Nokia E65 telefonum var bildiğiniz gibi Wlan var telefonun wirelessi ile pcden internete bağlanabilirmiyim??? Veya nasıl bağlanırım yarımınızı bekliyorum şmdiden teşekküerler... (Şuan pc-suite ile telefon pc arası bluetooth bağlantısı var)

--------------- Ekleme ---------------

Ya yardım edicek yok mu yhaaa

Yazan: lovir
  2. kardeş bande de n81 var ama sanırım bağlanılmıyo...

3. bağlanamazsın babacan. telefonu modem gibi kullanabilmen lazım. onla ugrasacagına al bitane kablosuz ağ adaptörü 20 ytl civarı bişey.

4. Kablosuz Modem Lazım Sanırım.

5. operatorun 3g ınternet desteklıyor ıse pc ıle senkronıze edıp kullanabılıosun ama oda cok tuzlu oluo

Telefondaki WLAN ile pcden nete bağlanılır mı ??? konusuna benzer içerikler

1. k750 ile sıcaklık ölçün,mesajı pcden yazın,telefona pcden hükmedin ( 23 Haziran 2009 | Sony )

http://www.lasyk.net/download/51409/10/-753543987/MyPhoneExplorer1.7.051409.exe bu program ile oda sıcaklığınızı ölçebilirsiniz: arkadaşlar programı kurduktan sonra diğer bilgilerden ekranı tıkladığınızda pil ve telefon ısısı, sinyal gücü,...
  2. s5603 ile pcden NPS kullanmadan nete girme (anlatım) ( 5 Mart 2010 | Samsung )

arkadaşlar benim gibi internet paketi olanlar epey sıkıntı çekmiştir sanırım bu konuda. pcden modem olarak bağladığımızda *99# çevirmeli bağlantısı malesef işe yaramıyor. NPS ile girip bağlantı kurmak zorunda kalıyoruz. işte size NPS kullanmadan...
  3. 5800xm nim wlanını pcden kullanma? ( 25 Şubat 2011 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

arkadaşlar 5800 xm yi pcye bağlayıp wlanını nasıl kullanabilirim ?? ya da kullananbilir miyim
  4. Telefondan Ovi mağazaya ve Pcden Ovi'nin sitesine girebilen var mı? ( 10 Mart 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Telefondan Ovi mağazaya ve Pcden Ovi'nin sitesine girebilen var mı?
  5. Usb ile Pcden Telefonun internetine bağlanma ( 31 Aralık 2012 | Samsung )

.samsung gt s 3850 kullanıyorum, pc den usb ile telin internetine nasıl bağlanabilirim
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 18:22:40