Telefondaki İnterneti Bilgisayara Aktarma [Resimli Anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

DosTKaM

DosTKaM

Üye
    Konu Sahibi
Telefondaki İnterneti Bilgisayara Aktarma [Resimli Anlatım]
Arkadaşlar bu paylaştığım programla telefonunuzda kullandığınız interneti bilgisayarınıza aktararak bilgisayarınızda kullanabilirsiniz..

ilk olarak gereken şartlar

'Vodafone kullanıcısı olmak'

'3G li bir telefon sahibi olmak...

ve Vodafone mobile boardband progr***** sahip olmak..

eğer bu şartlara uygunsanız telefonunuzdaki interneti bilgisayarınıza aktabilirsiniz...

ilk programı kurduğunuzda program otomatik olarak açılacaktır ve aşağıda gördüğünüz resimdeki ekran gelicektir...

aşağıdaki resimde gelişmiş butonuna basıyoruz..

cihazlar butonuna basıyoruz...

ekle butonuna basıyoruz...

cep telefonu seçeneğini seçip ileri butonuna basıyoruzz...

bu resimde cep telefonunun hangi şekilde pc ye bağlıcağınızı seçiyorsunuz...(bn usb le bağlandığım için usb seçeneğini seçtim ve ileri basıyoruz )

aşağıdaki resim ekranı qelince ileri butonuna basıp cihazı aratıyoruz ve cihaz bulduğunda altındaki resimdeki gibi telefonun markasını görüceksiniz...

ve bitir butonuna basıyoruz..

bitir butonuna bastıktan sonra yukardaki seçeneklerde bulunan ''durum'' tıklıyoruz ve aşağıdaki ekran geliyor...

resimde gördüğünüz gibi mobil bağlantı cihaz aranıyor.. yazıyor burda sizin yapacağınız bir işlem yok kendi cihazı tanıyor mobil şebekeye bağlanıyor....

Ve son olarak bağlan butonuna bastığımızda işlem tamamlanıyor ve bilgisayarınızdan özgürce telefonun internetini kullanabilirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: ANIL

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

MrTech

MrTech

Üye
Tesekkurler

Pro.Leon

Pro.Leon

Üye
Guzel paylasim.

TeenwolfeR

Üye
samsung Monte de olur mu ?

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
Telefonunuz nokıa ise hat farketmedende bağlayabilirsiniz nokıa suite ile bu kadar islemde yapılmıyo tek tık ile

DosTKaM

DosTKaM

Üye
    Konu Sahibi
:rica: (h)

Baskentliia

Baskentliia

Üye
Teşekkürler Çok işime yaradı:D

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye