Uygulama Telefonda Silinen Resimleri Geri Getirme

Konu, 'Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz' kısmında OnurAslanhan tarafından paylaşıldı. Okunma: 1174 | Cevaplanma: 2

1. Telefonda Silinen Resimleri Geri Getirme

Herkeze iyi forumlar arkadaşlar başlıkda bahsettigim gibi telefonda silinen resimleri geri. Getirebilirmiyiz.program varmı ?

Yazan: OnurAslanhan
  2. telefonda yokda kardeş bilgisayara takıp getirebilirmisin bilmiyorum bilgisayarda öyle bi proğram var yani

---
    Recuva diye bir proğram

3. Teşekkürler hocam daha kolay yolu yokmu ?:cigara:

Telefonda Silinen Resimleri Geri Getirme konusuna benzer içerikler

1. silinen msjları geri getirme... ( 8 Kasım 2009 | Cep Telefonları Genel )

yav beyler su silinen msjlarımı nasıl geri getirebilirim bi program varsa lütfen verin tşk:(
  2. silinen dosyaları geri getirme.? ( 1 Ağustos 2011 | Symbian^3 Cihaz Destek )

Arkadaşlar benim N8im var.Telefonda arkadaşlarla kendi aramızda çektiğimiz çok komik videolarımız vardı.Videolar silindi o kadar emek boşa mı gitti yoksa videoları geri getirme şansım var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
  3. telefondaki silinen resimleri geri getirme ( 6 Eylül 2011 | Cep Telefonları Genel )

arkadaşlar cep telefonumun telefon hafızasındaki (hafıza kartı değil) resimler silindi bunları nasıl geri getirebilirim telefonum samsung wave s8500 şimdiden teşekkürler
  4. telefon hafızasından silinen dosyayı geri getirme ( 25 Ekim 2011 | Cep Telefonları Genel )

nokia 6210 navigatörüm var telefon hafızasından hafıza kartından değil 1 fotom silindi silinen dosyayı geri getirmem lazım nasıl yapabilirim ?
  5. Uygulama Silinen dosyayı geri getirme ( 13 Temmuz 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

arkadaşlar samsung wonder telefonum var birkaç dosyayı sildim yanlıslıkla telefon rootsuz bir yol varmı geri getirebileceğim acil yardım lazım
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 11:12:43