telefonda konuşurken ses kayıt programı

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında Serhan77 tarafından paylaşıldı. Okunma: 13108 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. telefonda konuşurken ses kayıt programı

arkadaşlar sitede yenıyım bi yardımcı olursanız çok sevinirim.

telefonla konuşurken ses kayıt programı arıyorum yardım eden olursa çok sevinirm bayadır arıyorum bu programı hala bulamadım

Yazan: Serhan77
    srkn_ddemir ve ali19, bunu beğendi.
  2. samsung e250 de çaışırmı bu yardım acil arkadaşlar.... yada e250de çalışan bi telefon konuşmalarııı kayıt programı lazım yardım edin çok saolun şimdiden

3. yeni konu açmayı denesene arkdaşım yardım eden olur o zmn

telefonda konuşurken ses kayıt programı konusuna benzer içerikler

1. Telefonda konuşurken ses değiştirme ( 20 Ocak 2010 | Symbian Destek )

Ne yaptıkları gayet açık bini ararken pragramı aktifleştirirseniz her türlü sesi çıkarabilirsiniz kadın sesinden hayvan sesine kadar. S60 V5 için Best CallCheater S60 için Sounder
  2. telefonda konuşurken ses değiştirmek ( 27 Temmuz 2012 | Myphone )

arkadaşlar çin malı telefonların hangi modellerinde konuşurken ses değiştirme özelliği var bunun hakkında bilgi verirseniz sevinirim.her çin malı telefonu için mi geçerli bu yoksa bazı modelleri var mı?
  3. Konuşurken Ses Değiştiren Program ( 10 Ağustos 2012 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Böyle bir program varmı beyler ? Varsa Link paylaşırmısınız ? C5-03 Telefon
  4. Telefonla konuşurken ses değiştirme programı lazım ( 15 Eylül 2013 | Symbian^3 Yazılım Destek )

slm arkadaşlar bende nokıa c6-01 var bunun için telefonda konuşurken sesimizi değiştirebilecek bir program varmı
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 23:57:09